• Informacje na temat:

  wielkie sutki

Artykuły na temat: wielkie sutki
 • Adam Curlykake zasłynął w sieci dzięki swemu zamiłowaniu do tatuowania ciała.  Zdjęcia, które publikuje na Instagramie przerażają. Ma się wrażenie, że mężczyzna coraz mniej przypomina człowieka, a bardziej stwora z innej planety. Gwiazdor sieci przekonuje, że nie utożsamia się z żadną płcią, dlatego postanowił się pozbyć genitaliów. Wcześniej już usunął sutki. Operacji podjęli się lekarze...

 • "Roman Barbarzyńca": Od zera do barbarzyńcy

  Za "Romana Barbarzyńcę" odpowiada trójka reżyserów: Thorbjřrn Christoffersen, Kresten Vestbjerg Andersen i Philip Einstein Lipski. Jest to animowana komedia, w której obdarzony wątłą posturą i walecznym duchem chłopak musi obronić swoje plemię przed siłami Ciemności.

 • Przemek Kossakowski przestrzega przed robieniem sobie tatuaży: To jest dramat. Ja już żałuję

  Przemek Kossakowski (46 l.) zdecydował się na tatuaż, który "rozrósł się" do ogromnych rozmiarów. Dziś żałuje i przestrzega przed tym... uzależniającym rytuałem.

 • Raperka odsłania coraz więcej ciała

  Raperka Nicki Minaj zadbała, by o najnowszym teledysku z jej udziałem było bardzo głośno.

 • ...odkryte piersi, wręcz przeciwnie, tylko zastanawia mnie jedna rzecz. Bo kiedy normalny użytkownik chce opublikować zdjęcie z odkrytym damskim sutkiem, to zaraz jest ono blokowane, a celebryci nie mają...

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  Jubileuszowa 80. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 24 na 25 lutego 2008 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

 • Żal jej "Rezydencji"

  ...", według Dostojewskiego, również w negliżu i dla nas, aktorów to nie jest nic wielkiego! Wymaga czasem odwagi, przełamywania ludzkiej wstydliwości, ale na tym polega nasze zadanie. Nie żal pani, że...

 • Madonna obiecuje: Skandalu nie będzie

  Osiem lat po pamiętnej "awarii garderoby" Janet Jackson podczas Super Bowl (Justin Timberlake odsłonił pierś wokalistki), Madonna zapowiedziała, że jej niedzielny występ (5 lutego) przed milionami telewidzów obejdzie się bez skandalu.

 • Brzydkie kaczątko Hollywood

  .... Pomimo, iż w serialu było sporo seksu, Carrie to doskonały przykład nowoczesnej romantyczki. Singielka czerpie z zalety stanu wolnego, ale przy okazji szuka "tej wielkiej miłości", udowadniając tym...

 • Pojawiam się w negliżu

  Gdy gra, całkowicie utożsamia się z bohaterką. - Jestem kształcona w świadomości aktorskiej, że należy zagrać tak, by otworzyć wyobraźnię odbiorcy. Seriale wyczulają na otaczające nas problemy - mówi Anna Cieślak.

Dyskusje na temat: wielkie sutki
 • Re: Aleksandra Popławska: Piękna czterdziestoletnia

  Kobiece piersi to cud natury, szczególnie takie nieco większe, puszczone luzem, kołyszące się pod bluzeczką niczym dwa bochny chleba. Jeżeli zaś dziewczyna jest smukła, strzelista jak trzcina, to ewentualnie małe piersi też mogą być, ale wtedy ważne żeby dla równowagi sutki były wielkie jak wentyle od Jelcza.