• Informacje na temat:

  wiktoria córka teodorskiej

Artykuły na temat: wiktoria córka teodorskiej
 • Małgorzata Teodorska spełnia się w roli mamy

  Wygląda na to, że Małgorzaty Teodorskiej (38 l.) w najbliższym czasie nie zobaczymy na ekranie.

 • Teodorska: Powrót z raju w Dubaju

  Znakiem rozpoznawczym Małgorzaty Teodorskiej, czyli Irki z serialu "Plebania", jest uśmiech. Promienieje na jej twarzy każdego dnia i nigdy z niej nie znika!

 • Jak została Irką?

  Ojciec Wiktorii był pierwszą wielką miłością Małgorzaty Teodorskiej. Imponował jej, bo był starszym o siedem lat, wydawałoby się rozsądnym mężczyzną. Po roku znajomości z nim Gosia zaszła w ciążę. Była przerażona, bała się reakcji nauczycieli. - Wychowawczyni w liceum zawsze nam powtarzała, że szczerość popłaca. Poszłam więc do niej i opowiedziałam o wszystkim, wyznałam, że jestem w ciąży. A ona...

Wideo na temat: wiktoria córka teodorskiej
 • Pirania 3D

  Najnowszy film reżysera przebojowych horrów "Wzgórza mają oczy" i "Lustra". Jezioro Wiktoria to raj dla tysięcy młodych ludzi spragnionych słońca, wody i niesamowitych imprez do rana. Jednak spokojne zazwyczaj wody jeziora tego lata stają się żerowiskiem wyjątkowo krwiożerczych istot. Na skutek podwodnego trzęsienia ziemi, uwięzione w głęboko położonym zbiorniku wodnym prehistoryczne piranie przedostają się do jeziora i rozpoczynają krwawe polowanie na ludzi. Julie (Elizabeth Shue) - piękna...

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.