• Informacje na temat:

  wiktoria i jej coreczka

Artykuły na temat: wiktoria i jej coreczka
 • Księżna Wiktoria z dumą prezentuje ciążowy brzuszek! Rozwiązanie blisko

  Mimo że wśród opinii publicznej na całym świecie najwięcej emocji budzi brytyjska książęca para, Kate i William, to w Szwecji na tapecie znajduje się zupełnie ktoś inny. To tamtejsza następczyni tronu, księżna Wiktoria (38 l.). Kobieta od przeszło pięciu lat jest szczęśliwą mężatką. Jej ukochany, Daniel Westling, to… jej osobisty trener i właściciel jednej z siłowni. Dwa lata po ślubie...

 • Marcin Daniec: Uczuciowy facet

  Można z nim porozmawiać dowcipnie, ale też całkowicie poważnie. Kocha swoją pracę, jednak najważniejsza jest dla niego... rodzina!

 • "Na dobre i na złe": Wiktoria przyłapie Blankę na seksie z Adamem?

  Pani doktor wkrótce dowie się, że jej latorośli wpadł w oko... Adam (Grzegorz Daukszewicz). Tego dnia Blanka przez cały dzień będzie obserwowała w pracy Krajewskiego, próbując z nim flirtować(...) do jego łóżka! Przypadek sprawi, że Adam będzie częściowo rozebrany. I właśnie w tym momencie oboje "przyłapie" Wiktoria, która postanowi zajrzeć do hotelu rezydentów...

 • "Ranczo": Nowości serii piątej

  Widzowie serialu "Ranczo" doskonale pamiętają, że Lucy w wyborach pokonała wieloletniego wójta gminy Wilkowyje i zajęła jego stanowisko. Tak właśnie skończyła się czwarta seria tego lubianego przez widzów serialu.

 • Beata Tyszkiewicz szczerze o śmierci matki: "Nie trzymałam jej nawet za rękę! Niewybaczalne"

  ...ludzi na świat, a nie uzależniać ich od siebie - wyznała Beata Tyszkiewicz.  Choć do dziś zachowała pogodę ducha, życie nie raz dało jej w kość.Ciężkie wojenne losy, dzieciństwo bez ojca, utracona miłość i samotne macierzyństwo. Urodziła się w pałacu w Wilanowie, który należał do krewnych jej rodziców. Sielskie dzieciństwo przerwała wojna.  W sierpniu 1944 r. Niemcy rozstrzelali dziadka Józefa...

 • Powraca "Licencja na wychowanie"

  Jak wychować dzieci, nie robiąc krzywdy im lub sobie? Starcie teorii pedagogicznych z realiami życia w trzeciej serii opowieści o Leszczyńskich i Barańskich. Premiera już wkrótce.

 • Córka Waldemara Goszcza wychodzi z cienia. Gdy ojciec zginął, miała 6 lat!

  Aktor Waldemar Goszcz (+29 l.) zginął w wypadku w 2003 roku. Samochód, którym podróżował wraz z Radosławem Pazurą i Filipem Siejką zderzył się czołowo z innym pojazdem. Przystojny gwiazdor jako jedyny nie przeżył. Goszcz był wtedy u szczytu kariery, miał za sobą rolę w popularnym serialu, kontrakty reklamowe i płyty z przebojami w dorobku. Gwiazdor osierocił 6-letnią wówczas córeczkę Wiktorię. Dziś dziewczyna idzie w ślady taty i także próbuje swych sił w modelingu. Jakiś czas temu mogliśmy...

 • "W sypialni" z nagrodą w Paryżu

  "W sypialni", debiut fabularny Tomasza Wasilewskiego, został nagrodzony przez jury festiwalu filmu polskiego we Francji Kinopolska. Publiczność przyznała nagrodę "Dniu kobiet" Marii Sadowskiej.

 • Marcin Daniec zaraził córkę pasją do piłki nożnej i spełnił ogromne marzenie

  Błaszczykowskiego dumnie maszerowała po murawie Wiktoria Daniec. Sławny tata, cały spocony z emocji, kibicował z trybun nie tylko piłkarzom, ale i swojej córce.  - Bardzo to wszystko przeżyłem - mówi satyryk. Jak wiadomo, mecz zakończył się zwycięstwem Polaków 3:1. Można powiedzieć, że Wiktoria spisała się na medal. Jej tata jest przekonany, że przyniosła... nam wiktorię!

 • "Druga szansa": Borecka przegra w sądzie i straci pracę!

  Czarna seria w życiu Moniki (Małgorzata Kożuchowska): najpierw sądowa batalia z Adamem (Bartłomiej Topa) o Basię (Wiktoria Pyzel), a potem jeszcze utrata pracy!

Zdjęcia na temat: wiktoria i jej coreczka