• Informacje na temat:

  wilki baśka

Artykuły na temat: wilki baśka
 • Monika Gawlińska o życiu u boku Roberta: "Są fanki, atrakcyjne kobiety, byłam zazdrosna"

  Monika Gawlińska, niezbyt dobrze układało się między nimi wówczas, gdy "Wilki" święciły swoje największe sukcesy. Zdobyły wielką popularność i... rzeszę fanek. Były wśród nich takie, które jawnie starały(...) z bohaterek w hicie "Baśka". To ona jest "Karoliną z Hollywood". *** Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów...

 • "Baśka" w wersji... chrześcijańskiej!

  W sieci krąży wielki przebój grupy Wilki "Baśka" w wersji... chrześcijańskiej. "Baśka miała dobry gust, Jezusowi swoje życie oddała" - sprawdźcie sami!

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

 • Wilki czatują

  Nowa płyta zespołu Wilki, zatytułowana "Watra", jest już w sprzedaży. Promuje ją singel "Bohema", który już stał się sporym przebojem. Na albumie fani znajdą kilka niespodzianek - w dwóch utworach przy mikrofonie Roberta Gawlińskiego zastępują koledzy z zespołu. O szczegóły możecie wokalistę zapytać osobiście już dzisiaj, gdy od godz. 14.00 będzie on gościem naszej CZATerii.

 • Czat z Wilkami: Kim jest Baśka?

  W czwartek, 5 września, od godz. 20:30, na stronach portalu INTERIA.PL po raz pierwszy odbędzie się specjalny czat, który będzie częścią nowego programu radia RMF FM "Karta Klubowa". Pierwszym asem w talii kart z gwiazdami jest grupa Wilki, która ponownie, jak przed laty, święci ogromne sukcesy na naszym rynku muzycznym.

 • Wilki kontra browar

  Zespół Wilki ma zamiar podać do sądu jeden z wiodących polskich browarów. Powodem jest reklama, w której producent piwa przekonuje, że "Baśka nie miała fajnego biustu". W jednym z największych przebojów grupy Robert Gawliński śpiewa coś zupełnie przeciwnego.

 • Wilki wciąż najlepsze

  Robert Gawliński i jego koledzy z grupy Wilki szturmem wdarli się na pierwsze miejsce listy najchętniej kupowanych w Polsce albumów. Wszystko wskazuje na to, że pozycją lidera będą się cieszyć jeszcze przez jakiś czas. Po ogromnym sukcesie piosenki "Baśka", również drugi singel z płyty "4", czyli "Urke", zyskuje sporą popularnością.

 • Wilki: Sukces "Baśki" dopinguje

  W najbliższą sobotę, 31 sierpnia, premierę będzie miała najnowsza płyta grupy Wilki, zatytułowana "4". Pierwszym singlem promującym album była piosenka "Baśka", której sukces bardzo zaskoczył muzyków i zdopingował do dalszej pracy. Jak powiedział w rozmowie z INTERIA.PL Robert Gawliński, on i jego koledzy są teraz mocno podekscytowani i z niecierpliwością czekają na jesienną trasę koncertową.

 • Wilki pokryły się złotem!

  Robert Gawiliński z zespołem Wilki zaczarował fanów akustycznym brzmieniem. Najnowszy album grupy "MTV Unplugged Wilki" osiągnął bowiem status złotej płyty.

 • Wilki: Zaśpiewaj i wygraj!

  Zespół Wilki oraz portal INTERIA.PL ogłaszają konkurs na najlepszą własną wersję utworu grupy Roberta Gawlińskiego.

Wideo na temat: wilki baśka
 • Duże złe wilki

  Tę bajkę napisała izraelska policja. Pewnym spokojnym miasteczkiem wstrząsa seria okrutnych morderstw. Podejrzenie pada na nieśmiałego nauczyciela, jednak ciężko znaleźć przeciw niemu wystarczające dowody. Jeden z policjantów decyduje się samemu wymierzyć sprawiedliwość. Jego plan nie jest skomplikowany... oko za oko, głowa za głowę, śmierć za śmierć. Nieoczekiwanie powstrzymuje go ojciec jednej z ofiar. Ogarnięty żądzą zemsty, ma własny plan. Nagle jednak przestaje być jasne, kto w tej...

 • Wilk

  Trzymający w napięciu film akcji z Peterem Stormare w roli głównej, znanym z takich filmów jak "Fargo" braci Coen, "Parnassus" czy serialu " Skazany na śmierć". Film jednego z najpopularniejszych szwedzkich reżyserów, twórcy kultowych ekranizacji "Millenium" cz.1 i 2. Na dalekiej północy dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Hodowcy reniferów, stając w obronie swojego stada, zabijają znajdującego się pod ścisłą ochroną wilka. Za swój czyn trafiają przed sąd. Klemens (Peter Stormare) i jego...

 • Wilk z Wall Street

  Prawdziwa historia króla Wall Street. Jordan Belfort zarabiał tysiące dolarów na minutę. Wydawał je równie szybkom zaczynając od pijackiej imprezy zakończonej zatopieniem 50m jachtu, a kończąc na rachunku hotelowym na 700 tys. dolarów oraz rozbiciu prywatnego odrzutowca. W latach 90. były szef firmy inwestycyjnej Stratton Oakmont został jednym z najbardziej niesławnych rekinów amerykańskiego sektora finansowego. Oszukując klientów na korzyść własnej firmy wspiął się na szczyt. Jego...