• Informacje na temat:

  will i kate

Artykuły na temat: will i kate
 • Nazwą córkę Elizabeth Diana

  Według brytyjskich tabloidów Kate (30 l.) i William (29 l.) już wiedzą, jakie imiona nadadzą swoim przyszłym dzieciom.

 • Fleetwood Mac: Pierwszy pełny koncert z Chrisitne McVie od 1997 roku

  Christine McVie wystąpiła po raz pierwszy z Fleetwood Mac od momentu powrotu do zespołu. Koncert wokalistki z formacją odbył się 30 września w Minnesocie.

 • Adamczyk sprzedaje dom

  Po ślubie z Kate Rozz (32 l.) 40-letni Piotr Adamczyk naprawdę zaczyna nowe życie. Właśnie wystawił na sprzedaż swoją podwarszawską willę...

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

 • Zbrodnie, które łączą

  W serialu „Castle” jedno morderstwo sprawiło, że narodziła się para niepokonanych detektywów. Z czasem Kate Beckett (Stana Katic) i Richarda Castle'a (Nathan Fillion) połączyło coś więcej niż tylko zamiłowanie do rozwiązywania trudnych zagadek. Przypominamy te, które najbardziej wpłynęły na ich wyjątkową relację.

 • Pierwsi kandydaci do Oscarów

  Mówienie o kandydatach do przyszłorocznych Oscarów wydaje się być wyjątkowo przedwczesne, ale już teraz pojawiło się kilka tytułów, na które krytycy zwracają uwagę. Wydawać się może, że z każdym rokiem giełda tytułów rusza coraz szybciej.

 • Meghan Markle i książę Harry pokazali synka

  Kate z Williamem. Para na swoim oficjalnym profilu na Instagramie udostępniła jedynie lakoniczne oświadczenie, w którym wyrażają radość z narodzin nowego członka rodziny. To podsyciło plotki o rzekomym konflikcie dwóch księżnych i braci.  Kate i William we wtorek pojawili się na regatach organizowanych w Londynie. Książę powiedział wtedy, że nie może doczekać się, by poznać swojego bratanka...

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

 • "W garniturach": Meghan i Harry pokazali synka

  ...księżna Kate z Williamem. Para na swoim oficjalnym profilu na Instagramie udostępniła jedynie lakoniczne oświadczenie, w którym wyrażają radość z narodzin nowego członka rodziny. To podsyciło plotki o rzekomym konflikcie dwóch księżnych i braci.  Kate i William we wtorek pojawili się na regatach organizowanych w Londynie. Książę powiedział wtedy, że nie może doczekać się, by poznać swojego...

 • Oscarowa rola Kate Winslet

  Dramat "Lektor" Stephena Daldry'ego z nagrodzoną Oscarem Kate Winslet w roli głównej oraz biograficzny "W." Olivera Stone'a o byłym prezydencie USA George'u W. Bushu to jedne z tytułów, które trafią w piątek do polskich kin.