• Informacje na temat:

  will smith dzieci

Artykuły na temat: will smith dzieci
 • Will Smith nawraca dzieci na scjentologię?!

  On sam twierdzi, że prywatna szkoła dla dzieci, którą zamierza otworzyć, nie będzie propagowała zasad scjentologii - wbrew wcześniejszym doniesieniom mediów.

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • Will Smith o swoim rozwodzie

  Will Smith zdementował plotki, jakoby miał zamiar rozstać się z żoną, Jadą Pinkett Smith. "Naszemu małżeństwu nic nie grozi" - oznajmił gwiazdor Hollywood.

 • Will Smith rozstaje się z żoną?

  Will Smith i jego żona Jada Pinkett Smith rozstali się po 13 latach małżeństwa - poinformował magazyn "InTouch Weekly". Rzecznicy pary nie potwierdzili tej rewelacji.

 • Dziecko Cruise'a zagra w filmie!

  Filmowy debiut Connora Cruise'a to drugoplanowa rola w filmie u boku takich sław jak Will Smith, Rosario Dawson i Woody Harrelson. Connor jest jednym z dwojga dzieci adoptowanych przez Toma Cruise'a(...)" powiedział, że jest dumny z syna, ale nie wywiera na nim żadnej presji. "Kto wie, co będzie robił? Dorastał w świecie aktorów. Dzieci zawsze były przy mnie na planie, znają wszystko od kulis" - wyjaśnił...

 • Will Smith dementuje plotki o separacji

  Will Smith zdementował plotki, jakoby miał zamiar rozstać się z żoną, Jadą Pinkett Smith. "Naszemu małżeństwu nic nie grozi" - oznajmił gwiazdor Hollywood.

 • "Zagubieni w kosmosie": "Niebezpieczeństwo, Willu Robinsonie" - materiał zza kulis

  Toby Stephens, Maxwell Jenkins oraz członkowie obsady opowiadają o relacji między Willem a Robotem z serialu „Zagubieni w kosmosie”.

 • Will Smith wreszcie ma partnerkę

  Po tygodniach starań i wielu przesłuchaniach znaleziono idealną aktorkę, która wraz z Willem Smithem wystąpi w filmie "Focus", przygotowywanym w wytwórni Warner Bros. To Margot Robbie, którą już niedługo zobaczymy w najnowszym obrazie Martina Scorsese "The Wolf of Wall Street".

 • Syn Toma Cruise'a zadebiutuje w filmie

  ...13-letni syn aktora, Connor, idzie w ślady swojego ojca i zadebiutuje w filmie. Connor Cruise zagra w dramacie "Seven Pounds" z Willem Smithem.

 • Will Smith: To mnie kręci!

  Will Smith znany jest przede wszystkim z ról mało poważnych. Aktor przyznał jednak, że woli wcielać się w bardziej dramatyczne postacie i właśnie takie role chce wybierać w przyszłości.

Zdjęcia na temat: will smith dzieci
Wideo na temat: will smith dzieci
 • Vincent chce nad morze

  Po śmierci matki Vincent (Florian David Fitz) zostaje oddany przez swojego ojca do specjalistycznego ośrodka. Zajęty swoją karierą rodzic nie ma czasu i ochoty zajmować się synem z zespołem Tourette'a. Choroba ta uniemożliwia chłopakowi normalne życie, a dla ojca jest źródłem kłopotów, których chce się pozbyć zostawiając syna w klinice. Tam Vincent zaprzyjaźnia się z cierpiącą na anoreksję Marie (Karoline Herfurth) oraz Alexa (Johannes Allmayer), który choruje na nerwicę natręctw. Pozornie...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: will smith dzieci
 • Re: "M jak miłość": Uwielbiam swoją pracę

  Nie mam mu tego za złe. To samo robią rodzice prawnicy, lekarze i inni dla swoich dzieci. Pomyśl, ilu dobrych aktorów miało ojca albo matkę w tym zawodzie. Chociażby, Marek Kondrat, Maciej Stuhr, Maciej Musiał, Antoni Królikowski, czy za granicą Will i Jaden Smith oraz Kirk i Michael Douglas Ty nie zrobiłabyś tego dla swojego dziecka, na miejscu Englerta? Życie, reżyserzy i widzowie ją