• Informacje na temat:

  will smith dziennikarz

Artykuły na temat: will smith dziennikarz
 • "Bajer z Bel-Air": Will Smith planuje nową wersję serialu?

  Overbrook Entertainment i Will Smith planują nakręcenie reboota popularnego w latach 90. sitcomu "Bajer z Bel-Air" ("Fresh Prince of Bel-Air").

 • Will Smith baluje w Moskwie

  Przedpremierowym pokazem komedii przygodowej "Hancock" Petera Berga z Willem Smithem i Charlize Theron w rolach głównych, rozpoczął się w czwartek 30. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Moskwie.

 • 15 lat razem i nadal zakochani

  Will Smith nie wyobraża sobie życia bez swojej żony, Jady. W grudniu będą obchodzili 15. rocznicę ślubu i oboje twierdzą, że są tak zakochani, jak w momencie gdy się poznali. Ich receptą na szczęście jest wspieranie się w najtrudniejszych momentach.

 • Ostatni całus Willa Smitha

  Will Smith ( "Ali" , "Faceci w czerni 2" , "Bad Boys 2" ) już wkrótce wystąpi w filmie "Last First Kiss", przygotowywanym dla wytwórni Columbia Pictures. Projekt będzie romantyczną komedią o specjaliście od kojarzenia par, który wpada we własne sidła. Główną rolę żeńską obejmie być może Eva Mendes ( "Za szybcy, za wściekli" , "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" ).

 • Incydent przed galą SAG: Na kolana przed Cooperem!

  Ukraiński prowokator Witalij Sediuk znów zakłócił hollywoodzką imprezę. Tym razem dziennikarz przed galą wręczenia nagród Gildii Aktorów Filmowych (SAG) padł do nóg Bradleyowi Cooperowi.

 • Zrobią zamieszanie w 2011 roku?

  Nowy Rok za nami, czas zatem na nowe muzyczne rozdanie. Prezentujemy listę debiutantów, którzy mają duże szanse zamieszać w 2011 roku w muzycznym show-biznesie. Od "brytyjskiej Lady GaGa", przez 10-letnią córkę Willa Smitha, aż do zespołu, który nazywa się... Szczepionki. Sprawdźcie!

 • Skandal na festiwalu w Cannes!

  Do skandalicznego incydentu doszło na czerwonym dywanie festiwalu filmowego w Cannes. Mężczyzna, zidentyfikowany później jako dziennikarz z Ukrainy Witalij Sediuk, wskoczył na czerwony dywan, padł na kolana i wsadził głowę pod sukienkę amerykańskiej aktorki Ameriki Ferrery.

 • "Polacy są w porządku"

  O tym, że Polacy są w porządku, Jean-Jacques Burnel, basista angielskiej grupy the Stranglers przekonał się podczas pierwszej edycji tegorocznej Inwazji Mocy. Kilkudziesięciu tysięcy lublinian spragnionych dobrej zabawy nie wystraszyła późna pora, ani deszcz padający za kołnierze. Przeciwnie, publiczność wielokrotnie zmuszała gwiazdę wieczoru do bisów – czego the Stranglers chyba nie mieli nikomu za złe, w zamian za gorące przyjęcie oferując wspaniały, energetyczny show. Tuż po zejściu...

 • Hollywood idzie do urn

  Grono hollywoodzkich gwiazd zachęca do udziału w głosowaniu w wyborach prezydenckich.

 • Na piwo z Lindą i Jolie

  Bogusław Linda i Angelina Jolie to osoby, z którymi Polacy najchętniej wybraliby się na piwo. Wyniki badania: "Z kim na piwo" opublikował właśnie największy polski producent tego napoju.

Wideo na temat: will smith dziennikarz
 • Vincent chce nad morze

  Po śmierci matki Vincent (Florian David Fitz) zostaje oddany przez swojego ojca do specjalistycznego ośrodka. Zajęty swoją karierą rodzic nie ma czasu i ochoty zajmować się synem z zespołem Tourette'a. Choroba ta uniemożliwia chłopakowi normalne życie, a dla ojca jest źródłem kłopotów, których chce się pozbyć zostawiając syna w klinice. Tam Vincent zaprzyjaźnia się z cierpiącą na anoreksję Marie (Karoline Herfurth) oraz Alexa (Johannes Allmayer), który choruje na nerwicę natręctw. Pozornie...

 • 1000 lat po Ziemi

  Tysiąc lat po kataklizmie, który zmusił ludzkość do opuszczenia Ziemi, planeta Nova Prime stała się nowym domem człowieka. Legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) po latach pełnienia obowiązków powraca do rodziny, którą zmuszony był opuścić. Jego syn, 13 letni Kitai (Jaden Smith), wreszcie będzie miał ojca. Niespodziewanie burza meteorytów niszczy statek bohaterów i rozbijają się oni na obcej, niebezpiecznej teraz Ziemi. Kitai zmuszony jest samotnie przemierzyć wrogie terytorium, by...