• Informacje na temat:

  willa stylu włoskim

Artykuły na temat: willa stylu włoskim
 • Piękna willa Agnieszki i Pina

  Nowy dom Agnieszki Dunin i Pino Trattiniego to całkiem pokaźna willa na przedmieściach Warszawy zbudowana w nowoczesnym stylu. Zobacz, jak mieszkają bohaterowie!

 • "M jak miłość", K jak konkurs! Wygraj wizytę na planie i pobyt w SPA

  ...10 egzemplarzy powieści! Nagroda główna: Rodzinny pobyt w SPA Willa Port w Ostródzie na Mazurach (2 osoby dorosłe plus 2 dzieci), pakiet: Dwa noclegi w komfortowych i przestronnych pokojach Deluxe z obszernymi tarasami wyposażonymi w wygodne hamaki, wykwintny bufet śniadaniowy, obiadokolacje przy świecach w stylu włoskim, niespodzianka w pokoju, nielimitowany wstęp do Strefy Wellness...

 • ...nagród jest Harlequin Polska, SPA Willa Port i Miraculum. 2. Nagrodami w Konkursie są: Rodzinny pobyt w SPA Willa Port (2 osoby dorosłe plus 2 dzieci), pakiet: Dwa noclegi w komfortowych i przestronnych pokojach Deluxe z obszernymi tarasami wyposażonymi w wygodne hamaki, wykwintny bufet śniadaniowy, obiadokolacje przy świecach w stylu włoskim, niespodzianka w pokoju, nielimitowany wstęp do Strefy...

 • Ikony Polskiego Filmu: Oto zwycięzcy

  Ekskluzywny wypoczynek w jednym z najpiękniejszych hoteli na Mazurach, pakiety z filmami DVD, wejściówka na widownię Wielkiego Testu o Filmie Polskim. Kto wygrał nagrody w Plebiscycie Ikony Polskiego Filmu?

 • Wybierz Ikony Polskiego Filmu!

  Weź udział w plebiscycie Ikony Polskiego Filmu, organizowanym przez INTERIA.PL wspólnie z Telewizją Polską. Wybierz amanta, amantkę oraz kultową scenę i wygraj wspaniałe nagrody!