• Informacje na temat:

  willa w beverly hills

Artykuły na temat: willa w beverly hills
 • Symbole lat 90.

  Lata 90. do dziś kojarzą się nam niemal wyłącznie z kultowymi serialami młodzieżowymi - "Beverly Hills 90210" czy "Słoneczny Patrol", w których piękni i młodzi Kalifornijczycy uosabiali dążenia i pragnienia nastolatków na całym świecie.

 • Spłonęła willa Drew Barrymore

  Pożar poważnie zniszczył w niedzielę, 18 lutego, willę Drew Barrymore ("Chłopaki na bok", "Aniołki Charliego" ) w Los Angeles. Na szczęście, jak informują amerykańskie media, aktorka ani jej mąż, komik Tom Green ("Ostra jazda", "Aniołki Charliego" ), nie odnieśli żadnych obrażeń.

 • Joanna Krupa ma problemy finansowe!? Tylko udaje bogatą?

  ...show "The Real Housewives of Miami" właśnie się zakończyło. Joanna liczyła, że uda jej się załapać do identycznego reality show kręconego tym razem w Beverly Hills. Producenci nie byli nią jednak...

 • Nowy dom Madonny

  Madonna, supergwiazda muzyki pop, zakupiła kolejny dom. Willa w stylu hiszpańskim, położona w ekskluzywnej dzielnicy Beverly Hills, w Los Angeles, kosztowała ją 6,4 milionów dolarów.

 • Iza Miko: Dom w Hollywood za... cztery miliony!

  Jak donosi "Fakt", Miko nabyła niedawno imponującą rezydencję w ekskluzywnej dzielnicy Beverly Hills. Jednym z jej najbliższych sąsiadów będzie kosztkarz Shaquille O'Neal. Willa o powierzchni 240 metrów kwadratowych ma m.in. taras z widokiem na panoramę Los Angeles, trzy sypialnie, trzy łazienki i olbrzymi salon. Luksus kosztuje - Iza zapłaciła za dom aż 1,5 miliona dolarów, czyli mniej więcej...

 • Nowy projekt Darrena Stara

  Darren Star, jeden z najsłynniejszych amerykańskich producentów telewizyjnych, twórca tak popularnych seriali jak "Seks w wielkim mieście czyli jak upolować mężczynę" , "Beverly Hills 90210" i "Melrose Place" oraz Priscilla Presley postanowili wyprodukować remake komedii "Party". W 1968 roku brawurową kreację w filmie stworzył Peter Sellers.

 • Whitney Houston

  Whitney Elizabeth Houston (ur. 9 sierpnia 1963 w Newark, zm. 11 lutego 2012 w Beverly Hills) – amerykańska piosenkarka muzyki pop i R&B, aktorka, producentka filmowa, aranżerka, autorka piosenek i była modelka. Laureatka nagrody Grammy.

 • Rozstała się z Deppem. Szuka domu

  Kilka dni temu świat obiegła informacja, że Vanessa Paradis rozstała się z Johnnym Deppem. Teraz okazuje się, że piosenkarka i aktorka poszukiwanie nowego domu dla siebie rozpoczęła już znacznie wcześniej.

 • Żona Olbrychskiego nie pozostawia złudzeń! To koniec!

  ...bajeczny widok na Wisłę i zamek w Janowcu. "Mojej chałupy nie zamieniłbym na żadną willę w Beverly Hills. Mam tu Wisłę, na łące pasą się konie, a jak wyjdę na rynek w Kazimierzu, to ludzie się do mnie...

 • Jak umrze Charlie Sheen?

  Przykra wiadomość dla fanów "Dwóch i pół". Postać Charliego Harpera, w którą przez osiem lat wcielał się Charlie Sheen, w kolejnym sezonie... umrze.