• Informacje na temat:

  wille na sprzedaż

Artykuły na temat: wille na sprzedaż
 • Maryla Rodowicz musi sprzedać ukochaną willę!

  ...najprawdopodobniej pójdzie na sprzedaż!  "Mamy piękny dom, byłoby mi bardzo szkoda i żal go zostawić. Sama w życiu go nie utrzymam, pozostaje go sprzedać" - ubolewa Maryla. Te słowa wydają się dość zaskakujące, bo...

 • Wielka Brytania: Ed Sheeran wygrał z Morrisseyem!

  Album "X" Eda Sheerana od czterech tygodni nie schodzi ze szczytu brytyjskiej listy bestsellerów.

 • Hanna i Tomasz Lis sprzedają willę w Konstancinie! Ależ mieli tam luksusy!

  Małżeństwo Hanny i Tomasza Lisów to już przeszłość. Para nie ma jeszcze rozwodu, ale to zapewne kwestia czasu i sądowej biurokracji. Jak ostatnio doniosło "Na Żywo", Hanna i Tomasz ustalili, że dom, w którym spędzili ostatnie 10 lat, wystawią na sprzedaż. Do czasu znalezienia kupca pozostanie w nim Tomasz, który zajmuje się psami pilnującymi posesji. "Nie chcą wynajmować, wolą sprzedać i mieć...

 • Wielka Brytania: Michael Jackson przed The Black Keys

  Drugi pośmiertny album Michaela Jacksona - płyta "Xscape" - to najlepiej sprzedający się longplay w Wielkiej Brytanii.

 • Kozidrak i Pietras sprzedają rodziną willę pod Lublinem! Chcą za nią fortunę!

  ...zostać, gdyż postanowili wystawić posiadłość na sprzedaż!  Na popularnej stronie z nieruchomościami pojawiło się ogłoszenie. Willa Kozidrak i Pietrasa robi wrażenie, co oczywiście ma też swoją cenę...

 • Video, DVD: "Melinda i Melinda"

  W środę, 10 sierpnia, na video i DVD (do wypożyczenia i sprzedaży) zadebiutuje komediodramat Woody'ego Allena - "Melinda i Melinda" z Radhą Mitchell, Willem Ferrellem, Amandą Peet i Chloë Sevigny w rolach głównych.

 • Beata Kozidrak wystawiła dom na sprzedaż! Jednak pojawiły się problemy

  Beata Kozidrak (57 l.) i jej były mąż wystawili na sprzedaż wspólny dom, ale ich córka ma tam firmę. To właśnie zapoczątkowało pewien problem, z którym gwiazda musi się teraz zmierzyć.

 • "Legenda telewizji" na video i DVD

  14 kwietnia na video i DVD (do wypożyczenia) zadebiutował w Polsce film "Legenda telewizji" z Willem Ferrellem w roli głównej. Za kilka dni - w czwartek, 28 kwietnia - błyskotliwa, pełna wysmakowanego humoru komedia, która cieszyła się w USA ogromną popularnością, ukaże się na naszym rynku na kasetach i płytach do sprzedaży.

 • Dom Jacksona ponownie na sprzedaż

  Choć Michael Jackson nie żyje już od blisko trzech lat, wciąż nie znalazł się kupiec na jego willę w Los Angeles. Teraz dom zostaje ponownie wystawiony na sprzedaż. Cena - 23,9 mln dolarów.

 • Gareth Gates nie pobije rekordu Willa Younga?

  Wszystko wskazuje na to, że singel z nową wersją przeboju "Unchained Melody", w wykonaniu debiutanta Garetha Gatesa, laureata angielskiej wersji programu "Idol", nie pobije rekordu sprzedaży, który ustanowił niedawno Will Young, zwycięzca "Idola". W pierwszy dzień sprzedaży znalazł on bowiem 300 tys. nabywców, czyli o 85 tysięcy mniej niż singel Younga, który zadebiutował trzy tygodnie temu.