• Informacje na temat:

  william conrad producent

Artykuły na temat: william conrad producent
 • "Gliniarz i prokurator": Kłopotliwy duet

  Zobaczyłem Williama Conrada w roli starzejącego się prokuratora w "Matlocku" i pomyślałem: "To jest to!". Tak narodził się w pomysł na serial "Gliniarz i prokurator" - wspominał jego producent Fred Silverman.

 • Podobna do Alexis

  Conradem Hiltonem i ze sławnymi kolegami po fachu. Dean Martin, Dennis Hopper, Marlon Brando, Warren Beatty, William Shatner, Robert Wagner należeli do tych, którzy tracili głowę i pewnie pieniądze dla...

 • Will.i.am został dyrektorem!

  Amerykański raper, wokalista i producent Will.i.am został dyrektorem kreatywnym w firmie Intel, produkującej m.in procesory.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  W sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles rozpoczęła się jubileuszowa, 75. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Faworytem rywalizacji najważniejsze nagrody światowego kina, jest musical "Chicago" Roba Marshalla . Film nominowany jest w aż trzynastu kategoriach! Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia Oscarów na stronach INTERIA.PL!

 • BAFTA 2003: Triumf "Pianisty"

  "Pianista" został uznany za najlepszy film 2002 roku, a Roman Polański za najlepszego reżysera przez Brytyjską Akademię Filmową, która rozdała swoje nagrody w niedzielę, 23 lutego, w Londynie. Dzień wcześniej "Pianista" otrzymał od Francuskiej Akademii Filmowej siedem Cezarów, nagród uznawanych za europejskie wydanie Oscara.