• Informacje na temat:

  william goldman zdjęcia

Artykuły na temat: william goldman zdjęcia
 • Morgan Freeman w adaptacji Stephena Kinga

  Amerykański aktor Morgan Freeman ( "Podejrzani" , "Skazani na Shawshank", "Wożąc Panią Daisy") zagra główną rolę w filmowej adaptacji najnowszej - i już bestsellerowej - powieści mistrza horroru Stephena Kinga, zatytułowanej "The Dreamcatcher". Reżyserem obrazu ma być Lawrence Kasdan, twórca takich obrazów jak: "Żar ciała" "Francuski pocałunek", "Wyatt Earp".

 • The Rock: Z króla kapitan

  Dwayne "The Rock" Johnson ( "Mumia powraca" , "Król Skorpion" ) jest najpoważniejszym kandydatem do występu w roli Kapitana Marvela w filmie "Shazam!". Projekt, oparty na rysunkowej opowieści z firmy DC Comics, powstać ma w wytwórni New Line Cinema. Studio chce, by gotowy film trafił do kin na Gwiazdkę 2004 roku bądź latem 2005 roku.

 • Jubileusz słynnego filmu Formana

  "Lot nad kukułczym gniazdem" Milosa Formana to film, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeden z najwybitniejszych obrazów w historii kina, uhonorowany 5 Oscararmi, 6 Złotymi Globami i 6 nagrodami Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA) z okazji 35 rocznicy powstania doczekał się specjalnej edycji Blu-Ray w jakości high-definition oraz DVD.