• Informacje na temat:

  william h. macy

Artykuły na temat: william h. macy
 • Nietypowa rodzina

  Czy alkoholik może być dobrym ojcem licznej rodziny? Na to pytanie stara się odpowiedzieć nominowany już do dwóch nagród Emmy serial "Shameless" z Williamem H. Macym w roli głównej.

 • Recenzja Macy Gray "The Way": Złote przeboje Macy

  Zabrano duszę, została tylko chrypka.

 • Bezwstydny aktor

  ...- Zastanawiałem się, jak wyglądałaby moja kariera, gdybym był faktycznie przystojny. Miło byłoby grać przysłowiowe pierwsze skrzypce, przekonać się, jak to jest. Jestem jednak na tyle inteligentny, by wiedzieć, że taka sytuacja też wiąże się z pewnymi obciążeniami - przyznaje William H. Macy, który w najnowszym serialu "Shameless" ("bezwstydny") gra zapijaczoną głowę sześcioosobowej rodziny.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • "Shameless: Niepokorni": Showtime zamawia dziewiąty sezon

  Jak twierdzą szefowie stacji najnowsza seria, to jedna z najlepszych spośród wszystkich do tej pory nakręconych, a widzów przybywa z każdym odcinkiem. Ich słowa zdają się potwierdzać wyniki oglądalności - niedzielny odcinek zgromadził więcej widzów niż premiera ósmej serii. "Shameless: Niepokorni" to remake brytyjskiego seriali pod tym samym tytułem. W rolach głównych występują William H. Macy...

 • William H. Macy poszukuje siebie

  William H. Macy ( "Niepokonany Seabiscuit" , "Komórka" ) zagra tytułową rolę w filmie "Edmond", czarnej komedii opowiadającej o problemach egzystencjalnych i próbach zrozumienia własnej tożsamości. Autorem scenariusza opowieści jest David Mamet ( "Skok" , "Spartan" ).

 • "Shameless - Niepokorni": Wznowienia i kasacje

  Stacja Showtime, po pozytywnym zakończeniu negocjacji w sprawie nowego kontraktu gwiazdy serialu "Shameless - Niepokorni" Emmy Rossum (aktorka domagała się takiego samego wynagrodzenia jak partnerujący jej na ekranie William H. Macy), postanowiła zamówić kolejny, już ósmy, sezon produkcji. Dobre wieści mamy też dla fanów serialu "Shooter". USA Network zdecydował się na zrealizowanie drugie...

 • William H. Macy ogląda striptizerki

  Aktor William H. Macy i reżyser Steven Schachter, twórcy wyróżnionego sześcioma nagrodami Emmy telewizyjnego dramatu "Od drzwi do drzwi" , planują kolejną współpracę. Tym razem zamierzają nakręcić oparty na autentycznych wydarzeniach film o roboczym tytule "The Accountant and the Stripper". Będzie to opowieść o księgowym, który pewnego dnia został zarządcą sieci klubów ze striptizem.

 • "Shameless: Niepokorni": Emmy Rossum odchodzi z serialu!

  ...serialu na ósmą serię Rossum i Macy podpisali kontrakty, w których zapewniono im taką samą kwotę pieniędzy. Jak głoszą plotki aktorka chciała jednak otrzymać większą zapłatę niż jej kolega z obsady. "Shameless: Niepokorni" to remake brytyjskiego serialu pod tym samym tytułem. W rolach głównych występują William H. Macy, Emmy Rossum, Cameron Monaghan, Steve Howey. Sezon dziewiąty składa się...

 • William H. Macy z komórką

  William H. Macy ( "Fargo" , "Welcome to Collinwood" ) najprawdopodobniej zagra w filmie "Cellular". Aktor pojawi się na planie obok Kim Basinger ( "Tajemnice Los Angeles" , "8. Mila" ). "Cellular" to opowieść o porwanej kobiecie, której życie uratować może przypadkowa rozmowa telefoniczna. W obrazie wystąpi także Chris Evans ( "To nie jest kolejna komedia dla kretynów" ).

Zdjęcia na temat: william h. macy
Wideo na temat: william h. macy
 • "Shameless: Niepokorni": Zwiastun 9. sezonu

  "Shameless: Niepokorni" to remake brytyjskiego seriali pod tym samym tytułem. W rolach głównych występują William H. Macy, Emmy Rossum, Cameron Monaghan, Steve Howey. Sezon dziewiąty zadebiutuje na antenie w 2018 roku.

 • Ben Hur - Wydanie jubileuszowe 50.rocznica

  Zrealizowany z rozmachem "Ben-Hur" jest pierwszym filmem w historii, który zdobył aż 11 Oscarów®. Ten sukces dopiero kilkadziesiąt lat później udało się powtórzyć "Titanicowi" Jamesa Camerona oraz "Władcy Pierścieni: Powrotowi króla" Petera Jacksona. Akcja filmu rozgrywa się w pierwszej połowie I wieku n.e. Kiedy bogaty i wpływowy żydowski książę Juda Ben-Hur (Charlton Heston) popada w konflikt z dawnym przyjacielem z dzieciństwa - oddanemu Rzymowi Messali (Stephen Boyd), staje się dla niego...

 • "Shameless" - Sezon 1

  Pierwszy sezon jednego z najciekawszych seriali ostatnich lat. Najnowsze dzieło Johna Wellsa, twórcy głośnego „Prezydenckiego pokera". W roli głównej nominowany do Oscara William H. Macy.

 • Strażnicy marzeń

  Film opowiada historię grupy bohaterów z baśni dla dzieci m.in. Świętego Mikołaja i Królika Wielkanocnego, którzy łączą swoje siły, aby przezwyciężyć Króla Ciemności, Pitcha, nim sprowadzi na świat wieczną ciemność. A gdyby za opowieściami o Nordzie (zwany u nas Świętym Mikołajem - Alec Baldwin/Piotr Bąk), Wielkanocnym Zajączku (Hugh Jackman/Tomasz Borkowski), Zębowej Wróżce (Isla Fisher/Barbara Kałużna) i Piaskowym Dziadku kryło się coś więcej? I gdyby ci dobrotliwi dostawcy prezentów,...

Dyskusje na temat: william h. macy
 • Re: Bezwstydny aktor

  William H. Macy ; takich aktorow jak on , to ze swieca szukac. Jego role ( wiekszosc) sa REWELACYJNE !