• Informacje na temat:

  william i kate zerwali

Artykuły na temat: william i kate zerwali
 • Wielka kłótnia księcia Williama i księżnej Kate! Była na niego wściekła!

  Książę William (36 l.) i księżna Kate (36 l.) wyglądają na bardzo zgodne małżeństwo. Przeżyli jeden kryzys, o którym było swojego czasu bardzo głośno w mediach, ale od tamtej pory wyglądają na zakochanych. Jednak jeszcze przed ślubem para… rozstała się, a historia ta wyszła na jaw dopiero teraz!

 • Majówka przed telewizorem

  Dla wielu z nas w sobotę rozpocznie się długi weekend. Jeśli pogoda dopisze, z pewnością spędzimy go na świeżym powietrzu, ale gdyby jednak okazało się, że warunki meteorologiczne nie będą sprzyjające, telewizje zadbały o to, byśmy się specjalnie nie nudzili.

 • Meghan Markle skomentowała zdradę Williama? Szokujące słowa!

  Brytyjskie media do czerwoności rozgrzewają doniesienia o rzekomej zdradzie Williama. Sprawę miała skomentować nawet sama Meghan...

 • Zdradzamy zakończenia seriali!

  Uwaga! Jeśli nie chcesz wiedzieć, jak zakończy się sezon twojego ulubionego serialu i co czeka bohaterów w kolejnym, nie czytaj. Sprawdziliśmy, co stanie się w "Gotowych na wszystko", "Lost: Zagubionych", "Chirurgach", " Plotka rze", "90210", "Tajemnicach Smallville", "Prywatnej praktyce" oraz "Braciach i siostrach".

 • Kate zabrała dzieci i wyprowadziła się z Pałacu?! Szokujące doniesienia z Wysp Brytyjskich

  Szok w Wielkiej Brytanii. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, małżeństwo Kate (37 l.) i Williama (36 l.) przeżywa bardzo poważny kryzys. Jeden z magazynów przekonuje, że księżna Cambridge wyprowadziła się z Pałacu, a na dodatek zabrała ze sobą dzieci.

 • The Rolling Stones: Anioły i demony

  W dniu premiery książki "Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera" Christophera Andersena tylko u nas możecie przeczytać obszerny fragment rozdziału "Anioły i demony", który opowiada o pamiętnym koncercie The Rolling Stones w Altamont w 1969 roku.

 • Bożonarodzeniowe przyjęcie Williama i Kate

  Kate i William zdobyli się na miły, świąteczny gest: zaprosili swoich asystentów, PR-owców i służbę na uroczystą kolację do jednej z restauracji w londyńskiej dzielnicy Notting Hill. Jak skrzętnie(...) spodziewać się, by drugi w kolejce następca brytyjskiego tronu i jego żona zarządzali swoimi sprawami zupełnie sami. Nie ulega wątpliwości, że ogromną popularność Kate i William zawdzięczają właśnie...

 • Książę William: Ślubu nie będzie

  To oficjalne - książę William i Kate Middleton zerwali ze sobą! Najbardziej zmartwiło to z pewnością producentów gadżetów ślubnych z wizerunkiem pary, które pojawiły się w sprzedaży jakiś czas temu. Takich spraw nie można zapeszać.

 • Książę William wziął sekretny ślub?!

  ...25-letni brytyjski następca tronu poślubił swoją dziewczynę Kate Middleton (25 l.) podczas wakacji na Seszelach.

 • Britney chce wyjść za Williama

  Britney Spears powiedziała kiedyś: "Chciałabym wyjść za księcia Williama. Która z was nie chciałaby zostać księżniczką?". Teraz ma okazję zrealizować swoje marzenie.