• Informacje na temat:

  william i kate zerwali

Artykuły na temat: william i kate zerwali
 • Wielka kłótnia księcia Williama i księżnej Kate! Była na niego wściekła!

  Książę William (36 l.) i księżna Kate (36 l.) wyglądają na bardzo zgodne małżeństwo. Przeżyli jeden kryzys, o którym było swojego czasu bardzo głośno w mediach, ale od tamtej pory wyglądają na zakochanych. Jednak jeszcze przed ślubem para… rozstała się, a historia ta wyszła na jaw dopiero teraz!

 • Majówka przed telewizorem

  Dla wielu z nas w sobotę rozpocznie się długi weekend. Jeśli pogoda dopisze, z pewnością spędzimy go na świeżym powietrzu, ale gdyby jednak okazało się, że warunki meteorologiczne nie będą sprzyjające, telewizje zadbały o to, byśmy się specjalnie nie nudzili.

 • Bożonarodzeniowe przyjęcie Williama i Kate

  Kate i William zdobyli się na miły, świąteczny gest: zaprosili swoich asystentów, PR-owców i służbę na uroczystą kolację do jednej z restauracji w londyńskiej dzielnicy Notting Hill. Jak skrzętnie(...) spodziewać się, by drugi w kolejce następca brytyjskiego tronu i jego żona zarządzali swoimi sprawami zupełnie sami. Nie ulega wątpliwości, że ogromną popularność Kate i William zawdzięczają właśnie...

 • Zdradzamy zakończenia seriali!

  Uwaga! Jeśli nie chcesz wiedzieć, jak zakończy się sezon twojego ulubionego serialu i co czeka bohaterów w kolejnym, nie czytaj. Sprawdziliśmy, co stanie się w "Gotowych na wszystko", "Lost: Zagubionych", "Chirurgach", " Plotka rze", "90210", "Tajemnicach Smallville", "Prywatnej praktyce" oraz "Braciach i siostrach".

 • Książę William: Ślubu nie będzie

  To oficjalne - książę William i Kate Middleton zerwali ze sobą! Najbardziej zmartwiło to z pewnością producentów gadżetów ślubnych z wizerunkiem pary, które pojawiły się w sprzedaży jakiś czas temu. Takich spraw nie można zapeszać.

 • The Rolling Stones: Anioły i demony

  W dniu premiery książki "Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera" Christophera Andersena tylko u nas możecie przeczytać obszerny fragment rozdziału "Anioły i demony", który opowiada o pamiętnym koncercie The Rolling Stones w Altamont w 1969 roku.

 • Książę William wziął sekretny ślub?!

  ...25-letni brytyjski następca tronu poślubił swoją dziewczynę Kate Middleton (25 l.) podczas wakacji na Seszelach.

 • Britney chce wyjść za Williama

  Britney Spears powiedziała kiedyś: "Chciałabym wyjść za księcia Williama. Która z was nie chciałaby zostać księżniczką?". Teraz ma okazję zrealizować swoje marzenie.

 • Książę William zaręczy się przed swoim bratem?

  Życie prywatne brytyjskich książąt Williama i Harry'ego jest obserwowane przez dziennikarzy z całego świata. W ostatnim czasie wielokrotnie zastanawiano się, który z synów księżnej Diany , zaręczy się jako pierwszy. Temat wyszedł daleko poza spekulacje mediów i stał się też powodem zakładów na całym świecie.

 • Pippa wywołała skandal!

  Spotyka się z żonatym, żeby odwrócić uwagę od plotek o tym, że skradła serce księciu Williamowi?

Wideo na temat: william i kate zerwali
 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Ben Hur - Wydanie jubileuszowe 50.rocznica

  Zrealizowany z rozmachem "Ben-Hur" jest pierwszym filmem w historii, który zdobył aż 11 Oscarów®. Ten sukces dopiero kilkadziesiąt lat później udało się powtórzyć "Titanicowi" Jamesa Camerona oraz "Władcy Pierścieni: Powrotowi króla" Petera Jacksona. Akcja filmu rozgrywa się w pierwszej połowie I wieku n.e. Kiedy bogaty i wpływowy żydowski książę Juda Ben-Hur (Charlton Heston) popada w konflikt z dawnym przyjacielem z dzieciństwa - oddanemu Rzymowi Messali (Stephen Boyd), staje się dla niego...

 • Strażnicy marzeń

  Film opowiada historię grupy bohaterów z baśni dla dzieci m.in. Świętego Mikołaja i Królika Wielkanocnego, którzy łączą swoje siły, aby przezwyciężyć Króla Ciemności, Pitcha, nim sprowadzi na świat wieczną ciemność. A gdyby za opowieściami o Nordzie (zwany u nas Świętym Mikołajem - Alec Baldwin/Piotr Bąk), Wielkanocnym Zajączku (Hugh Jackman/Tomasz Borkowski), Zębowej Wróżce (Isla Fisher/Barbara Kałużna) i Piaskowym Dziadku kryło się coś więcej? I gdyby ci dobrotliwi dostawcy prezentów,...