• Informacje na temat:

  william i kate zostaną rodzicami

Artykuły na temat: william i kate zostaną rodzicami
 • Księżna Kate i książę William dzięki trzeciemu dziecku unikną klątwy Windsorów?

  Na początku września oficjalnie ogłoszono, że księżna Kate (35 l.) i książę William (35 l.) po raz trzeci zostaną rodzicami. Do tej pory w mediach pojawiają się coraz to nowe doniesienia na temat ciąży i „royal baby”. Jedna z wieści niesie, że na decyzję o następnym potomku wpływ miała… chęć uniknięcia klątwy Windsorów!

 • "Spicetka" ma córeczkę!

  W niedzielę rano (10 lipca) znana z zespołu Spice Girls wokalistka Victoria Beckham, żona słynnego piłkarza Davida Beckhama, urodziła w szpitalu w Los Angeles ich czwarte dziecko.

 • Księżna Kate i książę William właśnie takie imię wybiorą dla trzeciego dziecka?

  Już wkrótce, bo wiosną br., na świat przyjdzie trzecie dziecko księżnej Kate (36 l.) i księcia Williama (35 l.). Do tej pory oficjalnie nie potwierdzono, jakiej płci będzie potomek. Nie przeszkadza to jednak bukmacherom w przyjmowaniu zakładów na to, jakie imię otrzyma!

 • Okropna choroba księżnej Kate znów zaatakowała!

  Księżna Kate (35 l.) spodziewa się właśnie trzeciego dziecka. Niestety, dla niej każda ciąża to katorga...

 • Sensacyjne wieści o ciąży księżnej Kate! Pierwszy taki przypadek od XV wieku!

  Brytyjski tabloid obwieścił niesamowitą informację na temat ciąży księżnej Kate (35 l.). Aż trudno w to uwierzyć...

 • Księżna Kate w drugiej ciąży!

  Księżna Kate (32 l.) i książę William (32 l.) spodziewają się drugiego dziecka! Informację o ciąży Kate Middleton potwierdził rzecznik pałacu królewskiego.

 • Księżna Kate Middleton fatalnie znosi drugą ciążę!

  Książę William (32 l.) po raz pierwszy zabrał głos w sprawie odmiennego stanu księżnej Kate (32 l.). Wyznał, że ostatnie dni były dla jego żony "wyjątkowo trudne"!

 • Kate Middleton jest w ciąży z bliźniakami?!

  Wedle najnowszych doniesień Kate Middleton (32 l.) jest znów w ciąży! Księżna ponoć nosi pod sercem bliźniaki!

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  ...rodzicom podobno pogratulowali nawet... księżna Kate i książę William! Czytaj dalej na następnej stronie Daria Widawska (38 l.) i jej mąż Michał Jarosiński niedawno także cieszyli się(...) daty porodu, planowanego imienia dziecka czy samopoczucia przyszłej mamy. Fani pary jak na szpilkach wyczekiwali dnia, w którym ich ulubieńcy zostaną rodzicami. Wreszcie stało się! Pod koniec lipca...

 • Tak księżna Kate zareagowała na wieść o ciąży księżnej Meghan

  W maju pobrali się, a teraz oczekują pierwszego dziecka. Meghan (37 l.) i Harry (34 l.) poinformowali cały świat, że wiosną przyszłego roku zostaną rodzicami. Jak na dobrą nowinę zareagowała księżna Kate (36 l.)? W wymowny sposób, który powinien uciąć spekulacje na temat rzekomych chłodnych stosunków między obiema paniami.

Wideo na temat: william i kate zostaną rodzicami
 • Ben Hur - Wydanie jubileuszowe 50.rocznica

  Zrealizowany z rozmachem "Ben-Hur" jest pierwszym filmem w historii, który zdobył aż 11 Oscarów®. Ten sukces dopiero kilkadziesiąt lat później udało się powtórzyć "Titanicowi" Jamesa Camerona oraz "Władcy Pierścieni: Powrotowi króla" Petera Jacksona. Akcja filmu rozgrywa się w pierwszej połowie I wieku n.e. Kiedy bogaty i wpływowy żydowski książę Juda Ben-Hur (Charlton Heston) popada w konflikt z dawnym przyjacielem z dzieciństwa - oddanemu Rzymowi Messali (Stephen Boyd), staje się dla niego...

 • Strażnicy marzeń

  Film opowiada historię grupy bohaterów z baśni dla dzieci m.in. Świętego Mikołaja i Królika Wielkanocnego, którzy łączą swoje siły, aby przezwyciężyć Króla Ciemności, Pitcha, nim sprowadzi na świat wieczną ciemność. A gdyby za opowieściami o Nordzie (zwany u nas Świętym Mikołajem - Alec Baldwin/Piotr Bąk), Wielkanocnym Zajączku (Hugh Jackman/Tomasz Borkowski), Zębowej Wróżce (Isla Fisher/Barbara Kałużna) i Piaskowym Dziadku kryło się coś więcej? I gdyby ci dobrotliwi dostawcy prezentów,...

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...