• Informacje na temat:

  williams zagra

Artykuły na temat: williams zagra
 • Pharrell Williams zagra w Polsce. Zażyczył sobie w garderobie...

  Pharrell Williams (41 l.) zagra w Polsce na jednym z festiwali. Artysta, znany z hitu "Happy", zażyczył sobie w garderobie kilku frykasów.

 • Cierpienia Robina Williamsa

  Kilka miesięcy po śmierci Robina Williamsa mamy okazję przekonać się, jak trudne i niezwykle bolesne były jego ostatnie lata życia. Jak sugeruje brytyjski kanał Channel 5, który dotarł do nowych faktów na temat śmierci aktora, jego ostatnie dni to był jeden wielki ciąg cierpienia!

 • "Druga szansa": To Dorota Williams ubiera gwiazdy serialu!

  Od lat to ona stoi za tym, jak wyglądają aktorzy wielu kultowych już dzisiaj produkcji telewizyjnych. Dorota Williams, kostiumograf, która odpowiada za stroje w „Drugiej szansie” opowiedziała o swojej pracy i pokazie mody, który zobaczymy w emitowanym 21 listopada odcinku serialu. Zdradziła nam, że i sama w nim wystąpi! Kogo zagra?

 • Ostatnie Boże Narodzenie z Robinem Williamsem

  Pojawił się zwiastun filmu "A Merry Friggin' Christmas", w którym jedną ze swych ostatnich ról zagrał Robin Williams.

 • "Fosse": Historia Boba Fosse'a. W rolach głównych Sam Rockwell i Michelle Williams

  W serialu, którego premiera została zaplanowana na 2019 rok, w rolach głównych wystąpią Sam Rockwell i Michelle Williams. Sam Rockwell ("Moon", "Zielona mila","Trzy billboardy za Ebbing, Missouri") wcieli się w postać Boba Fosse'a. Miand Verdon. Z kolei Michelle Williams ("Jezioro marzeń", "Mój tydzień z Marilyn", "Król rozrywki") zagra Gwen Verdon - jedną z najlepszych broadwayowskich tancerek...

 • Zmarł George Dickerson, znany między innymi z roli policjanta Johna Williamsa w filmie Davida Lyncha "Blue Velvet". Amerykański aktor miał 81 lat.

 • "Doktor Who": Doktor jest kobietą! Trzynastego Doktora zagra Jodie Whittaker

  W niedzielę wieczorem, po wyemitowaniu finału Wimbledonu, BBC oraz BBC America oficjalnie poinformowało, kto zagra kolejne wcielenie Doktora.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Robin Williams o nowym serialu i sukience Kim Kardashian

  Tej jesieni na małe ekrany, po trzydziestu latach nieobecności powraca Robin Williams. Pilotowy odcinek "The Crazy Ones" właśnie został nakręcony. Z tej okazji laureat Oscara i inni członkowie obsady podzielili się wrażeniami z pracy na planie.

 • Open'er Festival 2015: Major Lazer dołącza do line-upu

  Organizatorzy festiwalu ujawnili kolejnego wykonawcę, który zagra w lipcu na Main Stage.

Zdjęcia na temat: williams zagra
Wideo na temat: williams zagra
 • Z miłości do...

  Para głównych bohaterów, Marion (Vanessa Redgrave) i Arthur (Terence Stamp), to starsze małżeństwo, mieszkające w obskurnym blokowisku w Newcastle. Ona, niezmiennie pogodna, otwarta na ludzi, uśmiechnięta i życzliwa, uczęszcza na próby chóru emerytów, prowadzone przez młodą nauczycielkę śpiewu, Elisabeth (Gemma Arterton) w osiedlowej świetlicy. On, zgorzkniały, mrukliwy tetryk, skłócony z synem (Christopher Eccleston), stroniący od ludzi, dowozi tylko swoją schorowaną żonę, na wózku...

 • Mamut

  Film niepokornego reżysera, Lukasa Moodyssona, przedstawia współczesną rzeczywistość poprzez trzy rozgrywające się równolegle, choć w odległych punktach świata, historie, które nieoczekiwanie łączą się ze sobą. Lukas Moodysson, twórca przeboju światowych festiwali "FUCKING AMAL", przedstawia nowy film, porównywany z obrazami "BABEL" i "21 GRAMÓW". Olśniewająca podróż do trzech zakątków świata, w którym największe namiętności współczesnego człowieka - miłość i pieniądze - nie znają granic....

 • Stare wygi

  Dwóch biznesmenów w średnim wieku - rozwodnik (Robin Williams) i rozrywkowy kawaler (John Travolta), finalizuje jeden z ajlepszych kontraktów biznesowych w swojej karierze. Niespodziewanie muszą zaopiekować się sześcioletnimi bliźniakami. Próba pogodzenia obu tych spraw powoduje niezwykle zabawne sytuacje, a także uzmysławia im, co jest najważniejsze w życiu. Doskonała obsada, wyśmienita komedia, perfekcyjnie zrealizowany film i rozrywka dla całej rodziny.

Dyskusje na temat: williams zagra
 • Re: „Korona królów”: Małgorzata Kożuchowska zagra królową Bonę?

  Już trzeci raz narciarz podpisuje przekazanie pieniędzy podatników na propagande TVPisis. Wychodzi na to że co roku 1 miliard idzie na propagande w TVP i Polskim Radiu i napychanie kieszen celebrytom Kurdej Szatanom Kammelom Kurzajewski Szaranowiczom i innym niezatapialnym. Tak się defrauduje pieniądze z podatków. Na kaleke Kubice 500 milionów z państwowego Orlenu do prywatnej firmy Williams.