• Informacje na temat:

  willie dixon muzyk

Artykuły na temat: willie dixon muzyk
 • Styx: Teoria wielkiego wybuchu

  "Big Bang Theory" to tytuł nowego studyjnego albumu grupy Styx. Amerykańscy rockmani na płycie sięgnęli po klasyczne utwory innych wykonawców. Pomysł nagrania całego albumu wziął się od przeróbki "I Am The Walrus" Beatlesów, która ukazała się na singlu pod koniec 2004 roku. Muzycy doszli do wniosku, że warto by było pokazać więcej piosenek swoich idoli w nowych wersjach.

 • Aerosmith: Nowy album w szczegółach

  Japoński oddział wytwórni Sony Music opublikował kolejne szczegóły dotyczące nowego, bluesowego albumu amerykańskiej legendy rocka, grupy Aerosmith, zatytułowanego "Honkin' On Bobo". Płyta ukaże się pod koniec marca.

 • Chris Thomas King w Polsce!

  W drugiej połowie listopada na dwa koncerty do Polski przyjedzie Chris Thomas King, słynny amerykański bluesman, który tym razem zaprezentuje fanom czarnych brzmień projekt o nazwie "Dirty South Hip-Hop Blues". Muzyk wystąpi 17 listopada w poznańskim klubie "Blue Note" i dzień później w chorzowskim Teatrze Rozrywki.

Wideo na temat: willie dixon muzyk
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...