• Informacje na temat:

  willie nelson

Artykuły na temat: willie nelson
 • Pan Monk i rudy nieznajomy

  Piosenkarz country, Willie Nelson, jest podejrzany o zastrzelenie swojego menadżera, a jedynym świadkiem zdarzenia jest niewidoma kobieta.

 • Legenda country Willie Nelson kończy 80 lat

  Amerykański piosenkarz country, aktor i działacz społeczny Willie Nelson we wtorek 30 kwietnia obchodzi 80. urodziny. Nelson wystąpił w ponad 30 filmach, nagrał ponad 80 płyt, od lat działa na rzecz wprowadzenia do użytku w USA biopaliw i legalizacji marihuany.

 • Podczas napadu na bank Prestona jeden z bandytów rani Matthew. Mieszkańcy Colorado Springs zaczynają się zastanawiać, czy jest on w stanie spełniać obowiązki szeryfa, skoro nawet nie nosi broni. Matthew postanawia uczyć się strzelać pod okiem Eliasa Burcha (Willie Nelson). Fama głosi, że Burch zabił ponad stu ludzi. Wdowa Teresa Morales nie potrafi sama poradzić sobie z niezbędnymi naprawami na...

 • Zalegalizujcie marihuanę!

  Weteran muzyki country i wielbiciel popularnej "trawki" Willie Nelson wziął udział w koncercie propagującym ideę legalizacji konopi indyjskich.

 • Finał "Lost". Nie daj się zaskoczyć!

  .... 3) Trailer przy akompaniamencie "Amazing Grace" w wykonaniu Williego Nelsona. Lost - Amazing Grace - Willie Nelson przez HatakTRAILERS Co możemy wywnioskować? "Amazing Grace" to...

 • 79-letni wokalista hospitalizowany

  Słynny amerykański wokalista country Willie Nelson trafił do szpitala.

 • Kolejna zapowiedź - tym razem z zagadką

  W sieci możemy obejrzeć kolejną zapowiedź szóstego sezonu. Tym razem przy akompaniamencie angielskiej protestanckiej pieśń religijnej "Amazing Grace" w wykonaniu Williego Nelsona. "[Utwór - dop(...) was lost but now am fund:" Lost - Amazing Grace - Willie Nelson Załadowane przez: HatakTRAILERS . - Cała telewizja i wczorajsze programy, online. Przypominam, że premiera...

 • 100 piosenek na 75. urodziny

  Willie Nelson, amerykańska ikona muzyki country, w wyjątkowy sposób chce uczcić 75. urodziny.

 • 77-letni wokalista aresztowany za marihuanę

  Słynny country'owiec Willie Nelson został zatrzymany w miniony weekend w Teksasie pod zarzutem posiadania marihuany.

 • Gwiazda country i marihuana

  Spore ilości marihuany i grzybków halucynogennych znaleźli w autokarze gwiazdora muzyki country Williego Nelsona policjanci stanu Luizjana.

Wideo na temat: willie nelson
 • Na ratunek wielorybom

  Wzruszający film oparty na faktach. W 1988 roku trzy wieloryby zostały uwięzione pod lodami koła podbiegunowego. Miejscowy dziennikarz (John Krasiński) i wolontariuszka Greenpeace (Drew Barrymore), dokładają wszelkich sił, aby uratować uwięzione zwierzęta.

 • Invictus Niepokonany

  Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowy prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu - ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.

 • Wrogowie publiczni

  Historia opowiada jak amerykański rząd próbował schwytać najsłynniejszych amerykańskich gangsterów lat 30. - Johna Dillingera, Baby'ego Face'a Nelsona i Pretty Boya Floyda. Dzięki tym działaniom kierowana wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z małej agencji stała się potężną organizacją o światowej sławie. Żaden inny filmowiec nie potrafi poddać analizie psychiki ludzi znajdujących się w ekstremalnych sytuacjach z taką logiką jak robi to MICHAEL MANN, który już od 30 lat pozostaje jednym z...

Dyskusje na temat: willie nelson