• Informacje na temat:

  willie nelson

Artykuły na temat: willie nelson
 • Detektyw Monk

  Piosenkarz country, Willie Nelson, jest podejrzany o zastrzelenie swojego menadżera, a jedynym świadkiem zdarzenia jest niewidoma kobieta.

 • Legenda country Willie Nelson kończy 80 lat

  Amerykański piosenkarz country, aktor i działacz społeczny Willie Nelson we wtorek 30 kwietnia obchodzi 80. urodziny. Nelson wystąpił w ponad 30 filmach, nagrał ponad 80 płyt, od lat działa na rzecz wprowadzenia do użytku w USA biopaliw i legalizacji marihuany.

 • Podczas napadu na bank Prestona jeden z bandytów rani Matthew. Mieszkańcy Colorado Springs zaczynają się zastanawiać, czy jest on w stanie spełniać obowiązki szeryfa, skoro nawet nie nosi broni. Matthew postanawia uczyć się strzelać pod okiem Eliasa Burcha (Willie Nelson). Fama głosi, że Burch zabił ponad stu ludzi. Wdowa Teresa Morales nie potrafi sama poradzić sobie z niezbędnymi naprawami na...

 • Zalegalizujcie marihuanę!

  Weteran muzyki country i wielbiciel popularnej "trawki" Willie Nelson wziął udział w koncercie propagującym ideę legalizacji konopi indyjskich.

 • Finał "Lost". Nie daj się zaskoczyć!

  .... 3) Trailer przy akompaniamencie "Amazing Grace" w wykonaniu Williego Nelsona. Lost - Amazing Grace - Willie Nelson przez HatakTRAILERS Co możemy wywnioskować? "Amazing Grace" to...

 • 79-letni wokalista hospitalizowany

  Słynny amerykański wokalista country Willie Nelson trafił do szpitala.

 • Kolejna zapowiedź - tym razem z zagadką

  W sieci możemy obejrzeć kolejną zapowiedź szóstego sezonu. Tym razem przy akompaniamencie angielskiej protestanckiej pieśń religijnej "Amazing Grace" w wykonaniu Williego Nelsona. "[Utwór - dop(...) was lost but now am fund:" Lost - Amazing Grace - Willie Nelson Załadowane przez: HatakTRAILERS . - Cała telewizja i wczorajsze programy, online. Przypominam, że premiera...

 • 100 piosenek na 75. urodziny

  Willie Nelson, amerykańska ikona muzyki country, w wyjątkowy sposób chce uczcić 75. urodziny.

 • 77-letni wokalista aresztowany za marihuanę

  Słynny country'owiec Willie Nelson został zatrzymany w miniony weekend w Teksasie pod zarzutem posiadania marihuany.

 • Gwiazda country i marihuana

  Spore ilości marihuany i grzybków halucynogennych znaleźli w autokarze gwiazdora muzyki country Williego Nelsona policjanci stanu Luizjana.

Wideo na temat: willie nelson
 • Na ratunek wielorybom

  Wzruszający film oparty na faktach. W 1988 roku trzy wieloryby zostały uwięzione pod lodami koła podbiegunowego. Miejscowy dziennikarz (John Krasiński) i wolontariuszka Greenpeace (Drew Barrymore), dokładają wszelkich sił, aby uratować uwięzione zwierzęta.

 • Amador

  Nowe dzieło reżysera "Księżniczek" i wielokrotnie nagradzanych "Poniedziałków w słońcu" podejmuje temat ludzkich podobieństw, które mogą wystąpić niezależnie od wieku, narodowości i statusu społecznego. "Amador" to film o losie imigrantki, pracującej w Hiszpanii. Marcela mieszka na obrzeżach Madrytu ze swoim chłopakiem Nelsonem, który zarabia na ich życie sprzedając kwiaty. Sfrustrowana niewygórowanymi ambicjami Nelsona, postanawia go zostawić. Wtedy odkrywa, że jest w ciąży. Informacje o...

 • Invictus Niepokonany

  Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowy prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu - ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.

Dyskusje na temat: willie nelson