• Informacje na temat:

  win butler

Artykuły na temat: win butler
 • Arcade Fire: Win Butler atakuje krytyka

  Frontman zespołu Arcade Fire postanowił wypowiedzieć się na temat negatywnej recenzji ostatniego albumu grupy zatytułowanego "Reflektor".

 • Butler kaznodzieją z karabinem

  Gerard Butler ("300") w nowym filmie Marca Forstera "Kaznodzieja z karabinem" wciela się w postać obrońcy afrykańskich dzieci, samozwańczego pastora o kryminalnej przeszłości.

 • Kto kupuje Hilary Clinton?

  Win Butler, pochodzący z Teksasu lider kanadyjskiej formacji Arcade Fire, zaatakował demokratyczną kandydatkę na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • "Skandal" na rozdaniu nagród You Tube (wideo)

  Pamiętacie rozdanie nagród MTV Video Music Awards w 2009 roku i niesławne wtargnięcie na scenę Kanye Westa? "Numer" rapera powtórzył Win Butler z grupy Arcade Fire.

 • David Bowie z kanadyjskim objawieniem

  David Bowie we wrześniu tego roku, podczas nowojorskiej imprezy Fashion Rocks, wykonał wraz kanadyjską formacją Arcade Fire, jej przebój "Wake Up". Teraz legendarny angielski wokalista, który w samych superlatywach wypowiadał się o nowej nadziei muzyki alternatywnej, zezwolił Arcade Fire na opublikowanie wspólnego nagrania.

 • Arcade Fire "Reflektor": Osobliwość (recenzja)

  Arcade Fire robią, co chcą. Na dwóch płytach.

 • "Tylko" faworyt do płyty roku 2010

  Arcade Fire "The Suburbs", Universal Music Poland

 • Arcade Fire w Warszawie: 10 na 10

  Opisywanie koncertu Arcade Fire, którzy wreszcie przyjechali do Polski i w piątek (24 czerwca) wystąpili w Warszawie, to tak naprawdę zmierzenie się z problematyką fenomenu tego zespołu. A to temat raczej na pracę doktorską.

 • Deszcz kontra muzyka

  Dzięki kilku fantastycznym występom uczestnicy festiwalu Roskilde mogli zapomnieć o nieustannie padającym w czwartek deszczu...

 • "Goście na koszu krzyczą do mnie: 'Wygrałeś Grammy'"

  Wreszcie przyjechali do Polski! Aż siedem lat po znakomitym debiucie "Funeral" z 2004 roku i kilkanaście miesięcy po premierze uznanej przez większość krytyków za album roku 2010 płycie "The Suburbs", zespół Arcade Fire odwiedził Polskę i dał rewelacyjny koncert w warszawskim Torwarze. Przed występem udało nam się porozmawiać z wokalista Winem Butlerem, liderem i głównym kompozytorem zespołu.

Wideo na temat: win butler
 • Kamerdyner

  Historia czarnoskórego kamerdynera Białego Domu, który na przestrzeni trzech dekad służył ośmiu prezydentom. Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser i producent Lee Daniels ("Hej, Skarbie", "Czekając na wyrok") przedstawia opartą na prawdziwych wydarzeniach historię Cecila Gainesa (laureat Oscara i Złotego Globu - Forest Whitaker), który w latach 1957-1986 był kamerdynerem ośmiu kolejnych prezydentów Ameryki. Film, porównywany przez zagranicznych krytyków do przeboju "Jak zostać królem", już...

 • ParaNorman

  Akcja filmu toczy się w miasteczku, na którym od dawna wisi klątwa. Tylko pewien chłopiec, tytułowy Norman, może pomóc, gdyż potrafi... rozmawiać z zombie. Kiedy zombie opanowują miasteczko, kogo można wezwać? "Normana!" Focus Features i LAIKA, producenci nominowanego do Oskara filmu Koralina i tajemnicze drzwi (Coraline) przedstawiają komediowy thriller ParaNorman. Akcja filmu ParaNorman rozgrywa się w miasteczku Blithe Hollow czerpiącym korzyści ze słynnego polowania na czarownice, które...

 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?