• Informacje na temat:

  winehouse przestała

Artykuły na temat: winehouse przestała
 • Reg odmienił życie Amy Winehouse

  Przyjaciele Amy Winehouse twierdzą, że dla nowego ukochanego - reżysera Rega Travissa - piosenkarka rzuciła alkohol, palenie i narkotyki.

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Szokujący wywiad z Amy Winehouse

  W najnowszym numerze magazynu "The Rolling Stone" ukazał się dość kontrowersyjny wywiad z Amy Winehouse (24 l.), którego artystka udzieliła na krótko przed swoim zasłabnięciem i pobytem w szpitalu.

 • To małżeństwo jest skończone

  Brytyjskie media donoszą, że piosenkarka Amy Winehouse przestała się interesować losem przebywającego w więzieniu męża, Blake'a Civil-Fieldera.

 • Ojciec Winehouse przesadził

  Wypowiedź ojca brytyjskiej piosenkarki Amy Winehouse na temat stanu jej zdrowia okazała się nieścisła, gdyż nie jest on aż tak poważny.

 • Nie odróżniała dni tygodnia

  Pod koniec swojego życia wokalistka Amy Winehouse przestała odróżniać dni tygodnia - twierdzi bliski znajomy tragicznie zmarłej gwiazdy.

 • Zalana Winehouse na koncercie

  ...20 tysięcy fanów, którzy przyszli na koncert Amy Winehouse w Belgradzie, zobaczyli kompletnie pijaną artystkę, ledwo trzymającą się na nogach przed mikrofonem.

 • Umierała w jego ramionach

  Były mąż brytyjskiej piosenkarki Amy Winehouse ujawni zatrważające fakty z życia gwiazdy.

 • Amy Winehouse odbija się od dna?

  Świeżo rozwiedziona Amy Winehouse wygrała z uzależnieniem od narkotyków i jest teraz szczęśliwsza, niż kiedykolwiek - tak przynajmniej twierdzi jej matka.

 • Teraz musi przestać ćpać

  Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse, która od ubiegłego tygodnia przechodzi badania szpitalne w związku z jej niedawnym zasłabnięciem, cierpi na wczesne stadium rozedmy płuc.

Wideo na temat: winehouse przestała
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Wypisz, wymaluj... miłość

  Juliette Binoche i Clive Owen w miłosnym pojedynku na słowa i obrazy. Jack i Dina pracują w jednej szkole. Z pozoru wszystko ich dzieli. On jest wyluzowanym nauczycielem angielskiego i lekkoduchem, ona zamkniętą w sobie malarką. On zachwyca się możliwościami słów, dla niej największe znaczenie ma pobudzająca siła obrazu. Obojgu brakuje jednak szczęścia i spełnienia zawodowego. Dina przestała malować, zaś Jack od lat nie może wydać książki. Pewnego dnia Jack rzuca Dinie wyzwanie. Muszą...

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...