• Informacje na temat:

  winiarski

Artykuły na temat: winiarski
 • Maria Winiarska: Ma trzecią córkę!

  Maria Winiarska (68 l.) nie mogła postąpić inaczej. Rodzinna tragedia zmieniła wszystko w ich życiu...

 • Wojciech Wysocki: Gdybym zdjął spodnie...

  - Najczęściej jest tak, że mediów nie interesuje moje rozprawianie o moralności. Natomiast co innego stałoby się, gdybym zdjął spodnie i paradował w gaciach po mieście. Skandal gotowy i wtedy wszyscy by chętnie o mnie mówili i pisali. A tak? Kogo ma interesować to, co ja myślę? - Wojciech Wysocki dał się mimo to namówić na rozmowę o małżeńskiej wierności.

 • "Klan": Maria Winiarska najpopularniejszą polską influencerką po sześćdziesiątce!

  ...córka - Zofia Zborowska, czyli Aneta Dylska z "Barw szczęścia" -  zasugerowała Marii Winiarskiej, by zaczęła publikować w sieci zdjęcia i filmiki. Aktorka posłuchała jej rady i okazało się, że był to...

 • Jerzy Skolimowski doktorem h.c. Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi

  Jerzy Skolimowski - reżyser, scenarzysta, a także artysta malarz - otrzymał w czwartek, 5 marca, tytuł doktora honoris causa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Uroczystość zainaugurowała obchody 70-lecia istnienia łódzkiej uczelni.

 • Barbara Winiarska: Za wcześnie osierociła dwie rodziny

  ...sąsiedzi nie dawali żyć, zasypując pytaniami. Dlatego, choć na początku pracowała, jeździła na koncerty z siostrą, z którą śpiewała piosenki dla dzieci w duecie Siostry Winiarskie, podjęła decyzję...

 • Gwiazdy na strychu

  Podczas generalnych porządków w mieszkaniu sędziwej osoby w Przemyślu (Podkarpackie), mieszkaniec tego miasta, Andrzej Brzezina-Winiarski, znalazł liczący ponad 90 lat album z kolorowymi zdjęciami zagranicznych aktorów. Na kilkunastu kartkach formatu A4 było kilkadziesiąt zdjęć portretowych najwybitniejszych aktorów sprzed lat, między innymi Grety Garbo, Marleny Dietrich i Gary Coopera.

 • Maria Winiarska musi ratować rodzinę. Nic nie zapowiadało aż takich problemów!

  Jeszcze niedawno nic nie wskazywało na to, że małżeństwu jej córki zagraża jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Teraz Maria Winiarska (68 l.) chce zrobić wszystko, żeby zażegnać kłopoty...

 • "Był istotną postacią zespołu"

  23 lutego zmarł Marek Winiarski, jeden z założycieli grupy muzycznej Bajm.

 • Maria Winiarska i Wiktor Zborowski żyją w trójkącie. Zaskakujące wyznanie artystki

  W show-biznesie coraz mniej jest małżeństw z tak długim stażem. Tym bardziej Maria Winiarska i Wiktor Zborowski mają powody do dumy. Są małżeństwem od przeszło 40 lat.  Jaka jest recepta na tak trwały związek? Z wypowiedzi Winiarskiej można wywnioskować, że do domu powinno się... wpuścić kogoś trzeciego! W przypadku jej i męża jest to gosposia, pani Ela.  "Kiedy jeździłam dużo z przedstawieniami...

 • "W każdej piosence wiele emocji"

  Z okazji przypadającego na 2008 rok 30-lecia działalności grupy Bajm wokalistka Beata Kozidrak opowiedziała portalowi INTERIA.PL o najważniejszych momentach w historii popularnego zespołu i "urodzinowymi" planami. Na początku zapytaliśmy piosenkarkę o zmarłego 23 lutego 2008 roku Marka Winiarskiego, jednego z założycieli Bajm.

Zdjęcia na temat: winiarski
Wideo na temat: winiarski
 • "Demakijaż": Maria Winiarska i Zofia Zborowska

  Zofia Zborowska i Maria Winiarska były gośćmi najnowszego odcinka "Demakijażu" w Polsat Cafe. Córka aktorki zdradziła między innymi, czy jej mama wtrąca się do jej życia prywatnego, a także, jakim jest kierowcą.

 • Zofia Zborowska narzeka na pracę z mamą

  Córka Wiktora Zborowskiego, Zofia Zborowska (29 l.), po raz pierwszy pracuje ze swoją mamą, Marią Winiarską. Twierdzi, że mama nawet na chwilę nie zapomina, że jest nie tylko jej partnerką sceniczną, lecz także matką - codziennie przynosi do garderoby domowe posiłki, co jest podobno nie do zniesienia!

Dyskusje na temat: winiarski