• Informacje na temat:

  wiosenne propozycje

Artykuły na temat: wiosenne propozycje
 • "Druga szansa": Zaskakująca propozycja Piotra

  Małgorzata Kożuchowska i ekipa jednego z najpopularniejszych produkcji TVN wrócili na plan! Nowe odcinki "Drugiej szansy" widzowie będą mogli zobaczyć już w wiosennej ramówce. Zanim jednak to nastąpi - już w najbliższy poniedziałek wielki finał tego sezonu. Spore zamieszanie wywoła Piotr, który złoży Monice zaskakującą propozycję...

 • Agata Załęcka: "Na sygnale" w Leśnej Górze

  "Na sygnale" to jedna z nowych propozycji w wiosennej ramówce TVP2. W serialu utrzymanym w stylistyce paradokumentalnej o pracy ekipy karetki pogotowia z Leśnej Góry w jedną z głównych ról wciela się Agata Załęcka. Aktorka zagra zbuntowaną dziewczynę, która otrzymuje propozycję pracy jako kierowca karetki. Na potrzeby roli Załęcka musiała przejść kurs jazdy karetką i samochodem dostawczym.

 • ​Wiosenne nowości w Polsce!

  ...sezonu "Gry o tron" odbędzie się dzień po premierze w USA - zwróciła uwagę menedżer ds. public relations w HBO Polska, Agnieszka Niburska. Wiosenne propozycje HBO dla polskich telewidzów to również...

 • Perchuć i Schejbal: Prawie jak małżeństwo

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVN-u. Jedną z nowości z będzie serial komediowy z Magdaleną Schjbal i Marcinem Perchuciem w rolach głównych.

 • Wiosenne nowości w TVN

  Tegoroczna wiosenna ramówka, to dobrze znane seriale i dwie nowości.

 • Wiosenne propozycje Czwórki

  W marcu na antenie Czwórki ukażą się nowe sezony lubianych przez widzów Czwórki programów, takich jak "Spadkobiercy", "Galileo", "Galileo Extra", "STOP Drogówka" i "mała Czarna". Wiosną TV4 zaprezentuje również nowe pasma animacji.

 • Wiosenne seriale Jedynki

  .... W wiosennej ramówce stacji nie zabrakło też serialu komediowego. Zmagania pewnej rodziny z nawiedzającymi ją duchami (w roli zjaw wystąpią Anna Romantowska i Piotr Fronczewski) będziemy mogli zobaczyć...

 • "Gwiazdy w cyrku", kolejna odsłona "Jak Oni śpiewają", a także transmisje z dwóch dużych imprez sportowych: Formuła 1 i Euro 2008 - to niektóre pozycje z wiosennej ramówki Polsatu, którą stacja zaprezentowała w poniedziałek wieczorem, 11 lutego.

 • Serialowe nowości i powroty

  Jakie nowe propozycje przygotowały dla nas stacje telewizyjne w nadchodzących miesiącach?

 • TVN ma najlepszą ramówkę

  Najlepsze wiosenne propozycje programowe przygotowała telewizja TVN.

Wideo na temat: wiosenne propozycje
 • Edward Miszczak o wiosennej ramówce TVN

  Wiosna w TVN to aż 3 serialowe nowości, którymi stacja będzie walczyć o uwagę widza: "Odwróceni. Ojcowie i córki", "Szóstka" a także "Chyłka. Zaginięcie". Nie zabraknie też kontynuacji ulubionych produkcji. Zobaczcie, co o nowych propozycjach stacji powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

 • Nowa w Leśnej Górze!

  „Na sygnale” to jedna z nowych propozycji w wiosennej ramówce TVP2. W serialu utrzymanym w stylistyce paradokumentalnej o pracy ekipy karetki pogotowia z Leśnej Góry w jedną z głównych ról wciela się Agata Załęcka. Aktorka zagra zbuntowaną dziewczynę, która otrzymuje propozycję pracy jako kierowca karetki. Na potrzeby roli Załęcka musiała przejść kurs jazdy karetką i samochodem dostawczym.