• Informacje na temat:

  wiosenne zabiegi

Artykuły na temat: wiosenne zabiegi
 • "Przyjaciółki" wrócą na antenę jeszcze w lutym!

  Zuza (Anita Sokołowska) wda się w romans z nowym pracownikiem banku, Patrycja (Joanna Liszowska) podda się zabiegowi in vitro, Anka (Magdalena Stużyńska) znajdzie się w wielkich tarapatach, a Inga (Małgorzata Socha) będzie rozglądać się za odpowiednim dla siebie mężczyzną. "Przyjaciółki" wracają na antenę Telewizji Polsat jeszcze w lutym!

 • Ibisz poddał się operacji plastycznej?

  .... Prezenter poddał się zabiegowi najprawdopodobniej na początku lutego - nie pojawił się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Jego nieobecność tłumaczono kontuzjowaną nogą...

 • "Belle epoque": Konstancja zabiła Jana i... serial?

  ...prezentacji wiosennej ramówki TVN Edward Miszczak obiecywał co najmniej dwa sezony przygód detektywa Edigeya. Pierwsza seria bardzo podzieliła widzów. Byli tacy, którzy w serialu upatrywali pierwszej...

 • Lifting u Lubiczów!

  Po wakacjach TVP 1 rozpocznie emisję szesnastego sezonu sagi rodu Lubiczów, a producenci już dziś zapowiadają lifting serialu! Oczywiście wszystko z myślą o wiernych fanach telenoweli.

 • 16. sezon z Lubiczami!

  ​Już 3 września TVP 1 rozpocznie emisję szesnastego sezonu sagi rodu Lubiczów. Wiernych fanów "Klanu" czekają nieoczekiwane zwroty akcji, nowe wątki i... nowe wizerunki gwiazd.

 • Serialowy przewodnik

  Jasiek może mieć przeszczepioną nerkę również od dawcy nie spokrewnionego z nim. odc: 2290: J acek rozmawia z Jasiem w szpitalu przed zabiegiem wszczepienia cewnika do dializ. Chłopak denerwuje się...

 • O.S.T.R. odwołuje trasę. Ma problemy zdrowotne

  Zaplanowana na wiosnę seria koncertów z udziałem łódzkiego rapera została wstrzymana. Powodem mają być kłopoty ze zdrowiem Ostrego.

 • Wokalista Aerosmith pod nóż

  Grupa Aerosmith została zmuszona do odwołania wiosennej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Wszystko to z powodu problemów Stevena Tylera, wokalisty zespołu, ze strunami głosowymi.

 • Wciąż dzielą programy reklamami. Będzie kara?

  Pod koniec 2010 roku sąd nałożył na Telewizje Polską karę 0,5 mln zł za omijanie ustawy i dzielenie programów na kilka części, po to by wyemitować reklamy. Mimo to publiczny nadawca wciąż "kawałkuje", między innymi swoje nowe muzyczne show.

 • Co będzie grane? Brodka kontra nastolatki

  W zestawieniach najpopularniejszych piosenek zostały jeszcze tylko niedobitki gorących letnich przebojów, a wytwórnie już szykują jesienną ofensywę. Na najgorętszą polską premierę zapowiada się "Granda" Moniki Brodki. Za oceanem hitami będą albumy nastoletnich wokalistek - Seleny Gomez i Mirandy Cosgrove. Sprawdzamy najciekawsze premiery płytowe września.

Wideo na temat: wiosenne zabiegi
 • Spring Breakers

  Faith, Candy, Brit i Cotty to cztery młode studentki, które chcą zdobyć pieniądze na wiosenne wakacje na Florydzie. Gdy w końcu dziewczynom udaje się dotrzeć do celu, zostają aresztowane za napad na restaurację. Jednak po krótkim czasie zostają zwolnione z więzienia, ponieważ zostaje uregulowana za nie kaucja. Okazuje się, że stoi za tym Alien, handlarz narkotyków i broni. Jednak mężczyzna nie zrobił tego za darmo, w ramach rewanżu prosi dziewczyny, by wykonały za niego pewną brudną robotę.

 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.