• Informacje na temat:

  wiosna 2011

Artykuły na temat: wiosna 2011
 • "Daleko od noszy. Reanimacja" wiosną w Polsacie!

  ...o pracownikach i pacjentach szpitala im. Astronoma Kopernika. Najpierw w latach 2001-2003 emitowano "Szpital na perypetiach". Następnie nadawano "Daleko od noszy" (2003-2009), "Daleko od noszy 2" (2010-2011) oraz "Daleko od noszy. Szpital futpolowy" (2011).

 • J. D. Overdrive: Nowa płyta "The Kindest Of Deaths" wiosną

  Grupa J. D. Overdrive ujawniła właśnie tytuł i okładkę swojego nadchodzącego albumu. "The Kindest Of Deaths" to trzecia studyjna płyta zespołu.

 • "W rytmie serca": Mateusz Damięcki na wiosnę zostanie ojcem!

  .... Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska poznali się pod koniec 2011 roku w Teatrze Syrena w czasie prób do spektaklu "Trójka do potęgi". On grał w nim jedną z głównych ról, ona - ceniona...

 • Krafcy "Psycho": Nowa płyta w 2015 roku

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Psycho" pochodzącej z Bochni grupy Krafcy. Wokalista tego zespołu Łukasz Szczepanik pojawi się wiosną w najbliższej edycji "The Voice of Poland".

 • Wiosna bez "Rancza"? Zadziałała "Siła wyższa"?

  ...“Ranczo" cały czas znajduje się w ścisłej czołówce najchętniej oglądanych seriali w Polsce. W 2011 roku jego najpopularniejszy odcinek miał więcej widzów niż jakikolwiek odcinek “M jak miłość(...) w grudniu 2011 roku. Zdjęcia do 13 odcinków nowej serii rozpoczęło w sierpniu 2011, ale jak się okazuje, nie zostały ukończone. Poszło o pieniądze. - Pierwotnie szykowaliśmy serial na wiosnę, ale ze względu...

 • J. D. Overdrive pracuje nad trzecią płytą

  Nowy, trzeci już album, grupy J. D. Overdrive powinien ukazać się na wiosnę. Muzycy, którzy mają w swoim dorobku "Sex, Whiskey & Southern Blood" (2011) oraz "Fortune Favors the Brave" (2013) pracują w studio nad nowym materiałem.

 • Powiew wiosny... jesienią!

  ...z La Manii po prostu ją oczarował! Choć za oknami szaro i zimno, w czwartek przez chwilę czuć było powiew wiosny. Bo właśnie kreacje na wiosnę i lato 2011 Joanna Przetakiewicz zaprezentowała przybyłym...

 • Belgijski Festiwal Filmowy we Wrocławiu

  Już we wtorek, 2 grudnia, w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu rozpocznie się dwudniowy Belgijski Festiwal Filmowy. Pokazy towarzyszą tegorocznym Dniom Belgijskim.

 • Wiosenne nowości 2011!

  Tego nie możesz przegapić w nadchodzącym sezonie! Oto najpełniejszy i najobszerniejszy przewodnik po serialowych nowościach na polskiej antenie. Jakie seriale pojawią się tej wiosny? Jak zachwalają je producenci i aktorzy? Co warto oglądać?

 • Nomad świętuje 20-lecie

  18 października na koncercie w rodzimym Opocznie Nomad świętować będzie 20. urodziny.

Zdjęcia na temat: wiosna 2011
Wideo na temat: wiosna 2011
 • Wspaniała

  Wiosna 1958 roku. Pochodząca z małego miasteczka Rose Pamphyle (Déborah François) postanawia wyjechać do Lisieux i poszukać pracy. Czyniąc to ma nadzieję uciec przed czekającym ją zaaranżowanym małżeństwem. Po przyjeździe do miasta udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do charyzmatycznego właściciela firmy ubezpieczeniowej Louisa Écharda (Romain Duris). Wywiad okazuje się być fiaskiem, ale na szczęście dziewczyna ma jeszcze jeden ukryty talent. Potrafi w ekspresowym tempie pisać na maszynie....

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

Dyskusje na temat: wiosna 2011