• Informacje na temat:

  wiśniewska ewelina

Artykuły na temat: wiśniewska ewelina
 • ​Tajemnicza śmierć na Wspólnej

  Nakręcono już niezwykle poruszające i emocjonalne sceny pogrzebu Magdy Żebrowskiej (Karolina Nolbrzak), jak również jej śmierć - oficjalnie potwierdza Ewelina Wiśniewska z Zespołu PR Grupy TVN. - Lecz widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać na nie aż do jesieni.

 • Nowa uczestniczka w Big Brother

  Nowa mieszkanka domu Wielkiego Brata niespodziewanie weszła do programu "Big Brother 4.1". Katarzyna Wiśniewska dołączyła do przebywających tam dziewięciu mieszkańców domu. Tego samego dnia dom opuściła Ewelina Chrapa. Co zmieni w domu nowa uczestniczka programu?

 • Barwy szczęścia

  ...osieroconych dzieci spotkanie z Klarą, autorką ich ulubionej książki "Ewelina wspaniała". Darek idzie na wizytę do wybitnego kardiologa. Profesor diagnozuje u niego arytmię uniemożliwiającą dalszą grę w piłkę, ale też proponuje zabieg, który mógłby pomóc. Na widok rehabilitanta przy swoim łóżku, Bożena wpada w panikę. Wiśniewska boi się obcych mężczyzn i chce natychmiast wyjść ze szpitala na...

 • Zupełnie inny Bergman

  W warszawskim Teatrze Ateneum trwają próby do spektaklu "Sonata Jesienna", powstałego na podstawie scenariusza filmowego Ingmara Bergmana o tym samym tytule. Reżyserka Ewelina Pietrowiak zastrzegła, że jej przedstawienie będzie się różniło od filmu Bergmana.

 • Igor zostanie samotnym ojcem!

  ...okolicznościach. Póki co, owszem są tajemnicą, bo nie chcemy ich zdradzać - mówi Ewelina Wiśniewska ze stacji TVN. Nieprawdą jest również to, że Igor wróci do kraju dopiero na pogrzeb Magdy. - Odcinki "Na Wspólnej" realizowane są z wyprzedzeniem. Widzowie zobaczą Igora Nowaka w roli samotnego ojca dopiero jesienią - dodaje Wiśniewska.  

 • Koncert "Pokonamy fale!"

  Pod hasłem "Pokonamy fale!" w niedzielę, 6 lutego, na placu Teatralnym w Warszawie, odbędzie się charytatywny koncert na rzecz ofiar grudniowego trzęsienia ziemi i tsunami w krajach południowo-wschodniej Azji. Podczas występów gwiazd polskiej sceny rozrywkowej zbierane będą pieniądze na pomoc poszkodowanym w kataklizmie, który pochłonął życie blisko 300 tysięcy osób.

 • Joanna Trzepiecińska odchodzi z "Na Wspólnej"!

  ...- Betty wróci do Stanów, a to oznacza koniec tego wątku w serialu - potwierdziła nam Ewelina Wiśniewska z Zespołu Prasowego Grupy TVN. Zdradzamy, że w 1897. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 8 kwietnia)  Betty zacznie przygotowywać się do powrotu do USA. Nicole (Maria Niklińska) zapewni mamę, że może zostać u nich, jak długo tylko zechce. Betty szczerze podziękuje córce za te słowa. Uzna...

 • Woodstock po 40 latach. Wielki koncert

  2 grudnia w hali Torwar w Warszawie odbędzie się koncert z okazji 40-lecia amerykańskiego festiwalu Woodstock. Pierwszy pokaz miał miejsce na tegorocznym, XV Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.

 • Magda Gessler zagnie parol na Włodka?

  Gessler zobaczymy po wakacjach w kilku odcinkach "Na Wspólnej" - mówi Ewelina Wiśniewska z Zespołu PR Grupy TVN. - Restauratorka wystąpi w wątku Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz). Nie...

 • Gessler zarobi 500 tys. złotych

  Magdalena Gessler, gwiazda programu TVN "Kuchenne rewolucje", zarabia również na reklamach. Jak donosi magazyn "Party" znana restauratorka za bycie twarzą preparatu na wzdęcia otrzyma pół miliona złotych.

Zdjęcia na temat: wiśniewska ewelina
Wideo na temat: wiśniewska ewelina
 • Zbliżenia

  "Zbliżenia" to współczesny dramat psychologiczny opowiadający o sile rodzinnych więzi. Głównymi bohaterkami opowieści Magdaleny Piekorz i Wojciecha Kuczoka, są tym razem Matka i jej dorosła córka Marta. Marta jest rzeźbiarką, ma kochającego męża Jacka i piękne mieszkanie z pracownią, a jednak nie potrafi być w pełni szczęśliwa. Długie lata, jakie spędziła z Mamą pod jednym dachem, w domu z ogrodem, i świadomość, że Mama wszystko jej poświęciła sprawiają, że nie potrafi rozpocząć życia na...

 • Piąta pora roku

  Z pozoru wszystko ich dzieli – pochodzą z odmiennych środowisk, wyznają inne wartości, różni ich nawet doświadczenie życiowe. Witek (Marian Dziędziel) to owdowiały kierowca, który przejechał w życiu tysiące kilometrów, ale nie ujrzał jeszcze nic poza rodzinnym Śląskiem. Barbara (Ewa Wiśniewska), emerytowana nauczycielka muzyki, nie może pozbierać się po utracie bliskiej osoby – znanego malarza, z którym spędziła najpiękniejsze lata swojego życia. Pragnąc spełnić ostatnie życzenie partnera i...

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.