• Informacje na temat:

  wiśniewski mandaryna miłość

Artykuły na temat: wiśniewski mandaryna miłość
 • Dlaczego Mandaryna rozstała się z Michałem?

  ...bardzo ucieszył się Wiśniewski. Czuł się bowiem gorszy od swojego młodszego "następcy". Zobacz również: Mandaryna ma nowego faceta Rewolucja w życiu Mandaryny(...) pikantne atrakcje w stylu tych, które zafundował nam "Wiśnia" po rozwodzie z Mandaryną. "Rozstali się w przyjaźni. Naprawdę się lubią i łączy ich miłość do dzieci. Michał na swój sposób pokochał Xaviera...

 • Mandaryna: Wiśniewski jest chory!

  Trwa kryzys małżeństwa Marty i Michała Wiśniewskich. Dotychczas to lider Ich Troje na łamach mediów informował o całej sytuacji, wydając często sprzeczne informacje. Teraz przemówiła Marta "Mandaryna" Wiśniewska, oskarżając swojego męża o kłamstwa.

 • Marta Wiśniewska szczerze opowiedziała o swojej obecnej relacji z Michałem Wiśniewskim

  Marta Wiśniewska (37 l.), znana pod pseudonimem Mandaryna, była drugą żoną Michała Wiśniewskiego (43 l.). Rozstali się już dawno temu i przez długi czas nie mogli się dogadać. Publicznie darli ze sobą koty. Jak jest teraz?

 • Mandaryna się nie poddaje

  Choć jej pierwsze próby aktorskie w serial ach "Na Wspólnej" i "Pierwsza miłość" raczej nie należały do udanych, a telewizyjne show "Let's Dance" spadło z anteny zaledwie po wyemitowaniu kilku odcinków, Mandaryna nie poddaje się.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...z "M jak miłość" Andrzej Młynarczyk nie jest już singlem! Aktor spotyka się z tajemniczą Elizą, projektantką pracującą w luksusowym magazynie wnętrzarskim. Magazyn "Na Żywo" twierdzi, że para planuje(...) męża Mel B. Okazuje się, że od dawna jest znany policji, m.in. z powodu kradzieży oraz huligańskich wybryków i pobić. W tym tygodniu Michał Wiśniewski opowiedział o kolejnej chorobie, z którą...

 • Mandaryna poświęciła rodzinę?

  W piątek, 23 września, na oficjalnej stronie internetowej zespołu Ich Troje pojawiło się kolejne oświadczenie Michała Wiśniewskiego w sprawie kryzysu jego małżeństwa z Martą "Madnaryną" Wiśniewską. "I pytam tylko najprościej jak potrafię, czy zatuszowanie sopockiej porażki było warte poświęcenia mnie, nas, naszej rodziny i domu?" - napisał popularny wokalista.

 • Po rozpadzie małżeństwa z Michałem Wiśniewskim o Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej zrobiło się nieco ciszej. Jednak wokalistka nie zamierza rezygnować ze swoich ambicji - niedawno nakręciła teledysk do piosenki "Stay Together" , a już niedługo pojawi się na małym ekranie w serial u "Pierwsza miłość".

 • Pojawiły się informacje, że przygoda Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej z seriale m "Pierwsza miłość" ma się zakończyć. Tymczasem producenci serialu zapewniają INTERIA.PL, że Mandaryna zostaje.

 • Mandaryna może wszystko!

  Marta "Mandaryna" Wiśniewska zaczęła poważnie traktować karierę aktorską.

 • Była żona Michała Wiśniewskiego, lidera Ich Troje, Marta Mandaryna Wiśniewska odżyła po rozstaniu z mężem...