• Informacje na temat:

  witold pyrkosz mąż

Artykuły na temat: witold pyrkosz mąż
 • Witold Pyrkosz: smutne wyznanie żony Krystyny. Jest załamana!

  Witold Pyrkosz († 90 l.) zmarł 22 kwietnia. To wielka strata dla polskiej kultury, ale przede wszystkim dla rodziny aktora. Jego żona Krystyna (71 l.) bardzo przeżywa odejście męża. „Ja się wykończę. Długo to nie potrwa” – mówi.

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • Teresa Lipowska nadal tęskni za Witoldem Pyrkoszem! Nie chce już z nikim grać!

  Teresa Lipowska (79 l.) bardzo przeżyła śmierć Witolda Pyrkosza (+90 l.) i nie wyobraża sobie, by ktokolwiek mógłby go zastąpić w serialu „M jak miłość”. Wypowiedziała się jasno na ten temat, tak samo jak w kwestii nowego męża w prawdziwym życiu.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Witold Pyrkosz: Trzeba być pantoflarzem!

  Przyznaje, że nie jest wylewny w okazywaniu uczuć. Ale jego najbliżsi - żona, syn, córka i piątka wnuczek - nigdy nie mieli wątpliwości, że są bardzo kochani. Dla Witolda Pyrkosza rodzina jest ostoją(...) wnuczek... Witold Pyrkosz: - Tak. I żadnego wnuka... Bardzo nad tym boleję. Bo wnuczek to nazwisko. Powinien ktoś to spełnić. Mam syna, obowiązek spoczywa na nim. Ale syn ma dwie córki...

 • Witold Pyrkosz: Trzeba być pantoflarzem!

  Jest dumny z tego, że w Wigilię skończy 85 lat. I że, wbrew metryce, tryska energią jak 18-latek. Bo wciąż ma apetyt na życie. Wilczy apetyt.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko: Pyrkosz mendą był i mendą umrze!

  .... Okazuje się jednak, że na planie serialu Agnieszka miała jeszcze jednego wroga, kolegę jej męża z serialu "Janosik", Witolda Pyrkosza (87 l.).  Ponoć aktor nie był w stanie znieść jej zachowania(...), że podobne, jesli nie gorsze, zdanie o Pyrkoszu miał jej zmarły mąż! "Perepeczko mówił, że Pyrkosz mendą był i mendą umrze. Marek umarł prawie dziewięć lat temu, a Pyrkosz żyje" - dodaje. Czyżby...

 • "M jak miłość": 50 rocznica!

  Czy wiecie, że Barbara i Lucjan (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz) przeżyli razem już 50 lat? Cała rodzina będzie świętować ich okrągłą rocznicę. Na chwilę zapomną o troskach, zdradach i intrygach.

 • "M jak miłość": Pożegnalny list Lucjana

  Gdy 22 kwietnia w wieku 91 lat odszedł nieodżałowany Witold Pyrkosz, wiadomo było, że i grany przez niego Lucjan Mostowiak wkrótce umrze.

 • "M jak miłość": Zostawi żonę

  Tego jeszcze w "M jak miłość" nie było! Lucjan Mostowiak, stateczny senior rodu, pakuje manatki i wyprowadza się z domu.

Zdjęcia na temat: witold pyrkosz mąż