• Informacje na temat:

  witold pyrkosz z synem

Artykuły na temat: witold pyrkosz z synem
 • Znamy przyczynę śmierci Witolda Pyrkosza!

  Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat. Wiadomość o jego śmierci jednak zaskoczyła wielu fanów, a także i kolegów oraz koleżanki z planu serialu „M jak miłość”, w którym grał Lucjana Mostowiaka. Teraz okazuje się, że aktor od jakiegoś czasu niezbyt dobrze się czuł.

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • "M jak miłość": Niepowtarzalny Witold Pyrkosz

  W Wigilię aktor świętował swoje prawdziwe, dziewięćdziesiąte urodziny. Przymiotnik "prawdziwe" ma tu zasadnicze znaczenie, bo w większości dokumentów, którymi posługuje się Witold Pyrkosz, widnieje(...) końców, w dokumentach widnieje Lwów i pierwszy dzień 1927 roku. Kłopoty z wyborem drogi Przez długi czas Witold Pyrkosz nie mógł się zdecydować, co chciałby w życiu robić. Uczył się w liceum...

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • Witold Pyrkosz marzy o wnuku!

  Z rolą Lucjana Mostowiaka, tak bardzo przez Witolda Pyrkosza (88 l.) lubianą, wiąże się rodzinna anegdota, która wiele mówi nam o charakterze sympatycznego aktora. Żona Witolda Krystyna Pyrkosz(...) Pyrkoszowie będą obchodzili wspaniałą, 50. rocznicę ślubu. Oboje lubią mówić, że w doczekaniu złotych godów pomogła im spora różnica wieku, prawie dwudziestu lat! - Byłem starszy, bardziej doświadczony...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Witold Pyrkosz zostawił pustkę w sercu żony. „Święta bez Witka nie mają sensu”

  Witold Pyrkosz (†90 l.) zmarł w wyniku udaru w dniu 22 kwietnia 2017 roku. Niestety żona zmarłego aktora do tej pory nie może się pogodzić z jego śmiercią i tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą należeć do najsmutniejszych w jej życiu.

 • Witold Pyrkosz wróci do pracy

  Znamy już powód, dla którego Witold Pyrkosz musiał zrezygnować z udziału w częstochowskim spektaklu "Ciemno Głodne". Jak zapewnia syn aktora, nie ma obaw o stan jego zdrowia

 • Teresa Lipowska nadal tęskni za Witoldem Pyrkoszem! Nie chce już z nikim grać!

  Teresa Lipowska (79 l.) bardzo przeżyła śmierć Witolda Pyrkosza (+90 l.) i nie wyobraża sobie, by ktokolwiek mógłby go zastąpić w serialu „M jak miłość”. Wypowiedziała się jasno na ten temat, tak samo jak w kwestii nowego męża w prawdziwym życiu.

 • Witold Pyrkosz: Trzeba być pantoflarzem!

  Jest dumny z tego, że w Wigilię skończy 85 lat. I że, wbrew metryce, tryska energią jak 18-latek. Bo wciąż ma apetyt na życie. Wilczy apetyt.

Zdjęcia na temat: witold pyrkosz z synem
Wideo na temat: witold pyrkosz z synem
 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

Dyskusje na temat: witold pyrkosz z synem
 • Re: "M jak miłość": Niepowtarzalny Witold Pyrkosz

  Prawda jest taka, że w naszym życiu , tak jak i p. Witolda wszystko się kiedyś tam skończy, cenię bardzo jego role, w ktorym zagrał, ale........to, co zrobił z ŻONĄ, i synem, , echhh, nie będę komentować, ale....po tym fakcie........STRACIŁAM DO TEGO CZŁOWIEKA A ZARAZEM AKTORA ...WSZELKI SZACUNEK, jaki miałam, przykro mi p, WITOLDZIE, ale taka jest prawda

 • Re: "M jak miłość": Niepowtarzalny Witold Pyrkosz

  Gra kochającego ojca i dziadka . W życiu prywatnym zostawił żonę i dziecko bo znalazł kochankę i nigdy się pierworodnym synem nie interesował . Żyje z kochanicą i udaje wspaniałego ojca i męża. A gdy synowa umierała on synowi kochanki sprowadzał. Nie mam dla niego szacunku.

 • Re: "M jak miłość": Witold Pyrkosz potrafi... przyłożyć?!

  Drań z niego skoro nie utrzymuje kontaktu z synem z pierwszego małżeństwa .