• Informacje na temat:

  wiz khalifa zdjęcia

Artykuły na temat: wiz khalifa zdjęcia
 • Amber Rose chwali się brzuszkiem

  Modelka w kwietniu tego roku ujawniła, że spodziewa się drugiego dziecka. Jej starsza pociecha, syn Sebastian, którego ojcem jest jej były mąż, Wiz Khalifa, ma już sześć lat. Odkąd Amber Rose(...) swoim partnerem na koncert. Paparazzi zrobili jej zdjęcia w drodze na imprezę. To, co rzucało się najbardziej w oczy, to właśnie odsłonięty brzuch, który jest już całkiem sporych rozmiarów...

 • Amber Rose zafarbowała 5-letniemu synowi włosy!

  Modelka i aktorka jest mamą 5-letniego synka, którego ojcem jest jej były mąż, raper Wiz Khalifa. Para rozstała się w 2016 roku po trzech latach małżeństwa. Amber Rose, która prężnie działa na Instagramie, od czasu do czasu dzieli się fotami swojej pociechy. Najnowsze zdjęcie chłopca wzbudziło sporo kontrowersji! Widzimy na nim małego Sebastiana, który z ogromnym uśmiechem prezentuje swoją...

Wideo na temat: wiz khalifa zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".