• Informacje na temat:

  wizerunek atmosferą

Artykuły na temat: wizerunek atmosferą
 • Meghan Markle w ogniu krytyki! Ostre słowa brytyjskiego dziennikarza!

  Ostatnio nie cichną plotki na temat konfliktu Meghan Markle (37 l.) z księżną Kate (36 l.) i księciem Williamem (36 l.) i nieco podupada na tym medialny wizerunek Meghan. W dodatku ostatnie słowa jednego z brytyjskich dziennikarzy pogrążają ją jeszcze bardziej!

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Na Wspólnej

  Mikołaj wygrywa z oszustami. Atmosfera w kasynie staje się bardzo nerwowa, ale Leśniewskiemu w końcu udaje się wyjść z pieniędzmi. Kiedy szczęśliwy wraca do domu odkrywa, że nie ma w nim Nicole i Stefanka. Brwinowska prosi Smolnego o pomoc _ po tym jak ją wyrzucono z filmu znowu musi ratować swój wizerunek. Krzysztof wymyśla diabelski plan _ robi gwieździe ustawiane zdjęcia przed szpitalem...

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Karolak przeszedł przemianę?

  Nieprzyjemny, obcesowy, porywczy. Opinie na temat Tomasza Karolaka (39 l.) nie są najlepsze. Choć aktor znany jest z profesjonalizmu, nie dba o wizerunek miłego faceta.

 • Tune: "Must Be The Music" polecam każdemu! (wywiad z Leszkiem Swobodą)

  Dlaczego (i na jakich warunkach) warto startować w programach typu "talent show" oraz występować w telewizjach śniadaniowych wyjaśnił nam Leszek Swoboda. Basista Tune opowiedział też o drugim albumie swojego zespołu i zdradził czemu, ceniąc Pink Floyd, nie przesłuchał ich nowej płyty.

 • Kayah gnębiła Okupnik!

  ...gwiazd w momencie, kiedy gaśnie czerwone światełko w kamerze, zmienia się o 180 stopni. Sympatyczny publiczny wizerunek, prywatnie często jest odwrotnością...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • "Na Wspólnej": Koniec kariery Brwinowskiej?

  To koniec kariery Brwinowskiej? Brwinowska prosi Smolnego o pomoc - po tym jak ją wyrzucono z filmu znowu musi ratować swój wizerunek. Krzysztof wymyśla diabelski plan - robi gwieździe ustawiane zdjęcia przed szpitalem i ogłasza w mediach, że aktorka jest umierająca... Mikołaj straci rodzinę? Mikołaj wygrywa z oszustami. Atmosfera w kasynie staje się bardzo nerwowa, ale Leśniewskiemu...

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

Zdjęcia na temat: wizerunek atmosferą
Wideo na temat: wizerunek atmosferą
 • Stylistka Michała Piroga ubiera Kaczyńskiego

  Karina Kosson to nowa stylistka prezesa PiS. Wcześniej pracowała między innymi dla Michała Piróga. Ubierała też Joannę Krupę, Paulinę Sykut, Dorotę Wellman i Marcina Prokopa. Rzecz jasna, dla Jarosława Kaczyńskiego przygotowuje mniej śmiałe stylizacje. – Współpraca przebiegała wzorowo. Pan prezes jest przesympatycznym człowiekiem. Atmosfera na planie była bardzo miła i tak naprawdę to życzyłabym sobie tylko takich klientów i takiej współpracy - mówi Kosson, odnosząc się do jednego ze...

 • Passione

  Muzyka jest oknem na świat - pomaga otwierać się na nieznane piękno nowych doświadczeń i inicjować życiowe przemiany. Może być wzniosła i inspirować do rzeczy wielkich, a może być skromna i skłaniać do refleksji. Jeśli wymaga tego sytuacja, potrafi łagodzić obyczaje, a kiedy trzeba, wznieca żar autentycznej, często niekontrolowanej, pasji. Muzyka jest zwierciadłem duszy i funkcjonuje ponad wszelkimi podziałami i kulturowymi niesnaskami. "Neapol to miasto namalowane za pomocą dźwięków. A...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.