• Informacje na temat:

  wizerunek beyonce

Artykuły na temat: wizerunek beyonce
 • Beyonce (35 l.) i Jay Z (47 l.) zostali po raz drugi rodzicami i to podwójnymi. 14 czerwca na świat przyszły bliźniaki pary i to właśnie równy miesiąc po ich narodzinach piosenkarka opublikowała piękne zdjęcie!

 • "Perfekcyjna" Beyonce się poprawia?

  Zawstydzające zarzuty pod adresem amerykańskiej gwiazdy pop Beyonce.

 • Siostra Beyonce zaatakowała Jaya-Z! Patologia!

  ..., na której wymyślnymi kreacjami chwaliły się największe światowe gwiazdy. W wydarzeniu wzięli udział także Beyonce i jej maż Jay-Z oraz jej siostra Solange. Pozując fotoreporterom do zdjęć wyglądali(...) Solange nagle rzuca się z pięściami na swojego szwagra. Bije go torebką, kopie i szarpie. Widać, że jest czymś nieźle wkurzona! Co najgorsze, sama Beyonce kompletnie nie reagują na całą sytuację...

 • 2014 rokiem pośladków? A jakżeby inaczej

  Rok 2013 nazwany był m.in. przez CNN oraz kilka innych opiniotwórczych portali za rok pupy i pośladków w muzyce. Patrząc na mijający 2014 rok, można odnieść wrażenie, że i w tym roku tylna część ciała miała się równie dobrze co w poprzednim, a może nawet lepiej.

 • Skandal z Beyonce

  Francuski koncern zarzecza oskarżeniom o wybielenie w reklamie produktów Feria amerykańskiej piosenkarki Beyonce Knowles.

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • Quebonafide zajmie się Szroeder kompleksowo! "Natalia jest w kropce"

  Związek Quebonafide i Natalii Szroeder przechodzi na kolejny etap. Zostaną polskimi Jayem-Z i Beyonce?

 • Tina Turner: 75 lat królowej rocka

  Jej utwory i charakterystyczny wokal zna niemal każdy. Swoją charyzmą mogłaby obdarzyć kilka innych wokalistek młodszego pokolenia. Tina Turner kończy 75 lat.

 • Jędrek Dużyński już zarabia na sławnej matce!

  ...wielkim rynkiem jest merchandising i jak szeroki jego asortyment oferują gwiazdy formatu Beyonce, Madonny czy Lady Gaga. W Polsce nikt jeszcze się tym profesjonalnie nie zajmuje" - wyznaje...

 • Co kombinuje Niko Pustała z "Must Be The Music"?

  Pamiętana z "Must Be The Music" Nikola Pustała szykuje nowy projekt wspólnie z wytwórnią Crystalic Records.

Zdjęcia na temat: wizerunek beyonce
Wideo na temat: wizerunek beyonce
 • Obsesja

  Masz idealnego męża. Idealne dziecko. Idealny dom. A dzisiaj inna kobieta pragnie tego, co twoje... i ma na tym punkcie obsesję. W thrillerze psychologicznym "Obsesja", Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu. Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Cosmopolis

  Film pokazywany w konkursie głównym 65. festiwalu w Cannes. Wielki wizjoner kina David Cronenberg ("Crash", "Niebezpieczna metoda", "Nagi lunch") rzedstawia ekranizację kultowej powieści Dona De Lillo, jednego z największych współczesnych pisarzy. Robert Pattinson w roli, która na zawsze odmieni jego wizerunek. Świat niedalekiej przyszłości. Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale... Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardziej kruche. Emocje są silniejsze, ale...