• Informacje na temat:

  wizerunek doskonale

Artykuły na temat: wizerunek doskonale
 • "M jak miłość": Anna Mucha lubi być... seksbombą?

  Anna Mucha, czyli Magda z "M jak miłość", nie kryje, że lubi być w centrum zainteresowania i doskonale wie, jak zwracać na siebie uwagę. Aktorka żartuje, że nie ciąży jej wizerunek seksbomby i tak długo, jak długo może być seksbombą, to nią po prostu będzie.

 • "Głosy" : Niech mówią, mówią, że...

  "Głosami", czyli swoim czwartym filmem w karierze, Marjane Satrapi potwierdza dwie rzeczy: raz, że jest świetną reżyserką, dwa - że doskonale potrafi adaptować się do nowych miejsc i warunków.

 • Zemścili się na Małgorzacie Potockiej!

  Małgorzata Potocka (67 l.) próbuje ocieplić wizerunek, opowiadając w reportażach telewizyjnych o porwaniu przez terrorystów. Jej współpracownicy pamiętają jednak doskonale, jakie zgotowała im piekło.

 • Recenzja Leonard Cohen "Popular Problems": Problemy zbyt popularne

  Na 80. urodziny Leonarda Cohena, z cohenowskiego obozu trafiają do nas dwie płyty. Pierwszą z nich sygnuje swoim nazwiskiem syn Leonarda, Adam. Drugą natomiast sam maestro. I jest to płyta doskonale identyczna, jak poprzednie.

 • "Na Wspólnej": Awans i zazdrość

  ...​W 2715. odcinku serialu Damian zdobędzie uznanie w oczach senatora Krupskiego, który zaoferuje mu fotel szefa komisji senackiej. Tymczasem Monika za plecami męża postanowi poprawić swój medialny wizerunek.

 • Magdalena Zawadzka: Nie narzekam

  "Lilka - cud miłości" - to będzie poetycki i śpiewany portret niezwykłej kobiety, rozpisany na cztery doskonałe aktorki. Powstaje przedstawienie oparte na wierszach, dzienniku, wspomnieniach, notatkach i listach poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, przez przyjaciół i rodzinę pieszczotliwie nazywanej Lilką. Jedną z ról gra w nim Magdalena Zawadzka.

 • "Na Wspólnej": Kolejna metamorfoza Marty Wierzbickiej!

  Lato sprzyja zmianom. To dobry czas, żeby zaszaleć z wizerunkiem. Doskonale wie o tym, słynąca z charakterystycznego stylu, Marta Wierzbicka.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Już nie taka grzeczna

  Uchodząca za królową komedii romantycznych Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła zerwać ze swoim dotychczasowym wizerunkiem.

 • "Na Wspólnej": Notowania Cieślika pójdą w górę!

  ...​Po aferze związanej z niefortunną wypowiedzią Cieślika, że kobiety znacznie lepiej nadają się do zajmowania domem niż do robienia kariery zawodowej, wizerunek Damiana w mediach był wręcz katastrofalny. Na dodatek jeszcze go pogorszył, robiąc sobie zdjęcie z bronią w ręku podczas łowieckiego jubileuszu. Na szczęście Żaneta znalazła dla Cieślika świetnego PR-owca - Patrycję Gałczyńską...

 • Jan Komasa: Nigdy wcześniej nie reżyserowałem serialu

  Na pewno trudno go nazwać dobrym mówcą. Za to doskonale wie, co chce powiedzieć i co czuje. Entuzjasta? Twórca przepełniony radością? Tytan pracy? Te trzy określenia pasują do Jana Komasy, reżysera 2. sezonu serialu "Krew z krwi". Premierowy odcinek już dziś o godz. 21.10 w TVP2.

Zdjęcia na temat: wizerunek doskonale
Wideo na temat: wizerunek doskonale
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

Dyskusje na temat: wizerunek doskonale
 • Re: Marek Podhorecki (Jan Wieczorkowski)

  nie prawda! Jest w tej roli doskonale dobrany. Wizerunek super. Te włosy na żel...no rewelacja... Oglądam film "czas honoru" i tam ma inny. Każdy aktor jest dobrany jak dla mnie doskonale,a Marek to dobrze dobrane imię, bo to czas teraźniejszy i kiedyś dawano i były modne takei imiona jak: Łukasz, Marek. Nie wyobrażam sobie innego aktora na tym miejscu jak właśnie Wieczorkowskiego :)

 • Re: Napisała książkę w hołdzie nieżyjącej mamie

  Dobra aktorka napisała dobrą książkę, wartościową, mądrą, napisaną pięknym językiem. Porusza ważny temat odchodzenia bliskiej osoby-swojej mamy, książka o empatii, wrażliwości, BYCIU z drugim człowiekiem. Żadnego gwiazdorstwa ( które często się kojarzy medialnie z G. Szapołowską-wykreowany przez nią i media wizerunek). W książce jest prawdziwe życie, opisane bez przerysowania, doskonale

 • Re: Agnieszka Włodarczyk: Dzieci? Nie teraz!

  , czy czula jakbys o swojej Mamie czytal takie wpisy. A na drugi dzien szedl do szkoly. Ta tragedia, jak mnie okreslilas pracuje z dziecmi i doskonale wie co pisze. Osoby publiczne i nie tylko powinny o wizerunek, reputacje dbac, bo sie o nich pisze. Prawde albo nie. Ale ilu doroslych to za pewnik bierze?. A dzieci tym bardziej uwierza. Nic dziecinko nie rozumiesz, dorosnac musisz. Wiesz