• Informacje na temat:

  wizerunek dziedziczki

Artykuły na temat: wizerunek dziedziczki
 • Backstreet Boys w Polsce: Kiedyś bożyszcza nastolatek. A teraz?

  Jeden z najpopularniejszych boysbandów w historii przyjeżdża do Polski. Osoby wychowujące się w latach 90. czeka prawdziwa sentymentalna podróż do czasów młodości. Zobaczcie, jak przez te lata się zmienili. Czy dzisiaj też wywołają piski dziewczyn podczas swojego występu?

 • Paris Hilton wygrała proces

  Hilton pozwała firmę Hallmark w 2007 roku, kiedy ta wprowadziła na rynek bez jej zgody kartki urodzinowe z rysunkową postacią serwującej danie kelnerki z twarzą wklejoną ze zdjęcia dziedziczki. Hilton twierdzi, że kartka z jej wizerunkiem wyśmiewa jej występ w roli kelnerki w jednym z odcinków jej reality show "The Simple Life". Okręgowy sąd apelacyjny w San Francisco podtrzymał wyrok sądu...

 • Rihanna wiceprezydentem USA?

  Kandydujący na prezydenta USA John McCain wykorzystał w swoim telewizyjnym spocie wizerunek Paris Hilton. Na odpowiedź dziedziczki fortuny Hiltonów nie musiał czekać zbyt długo.

 • Paris Hilton w nowym reality show

  Dziedziczka fortuny hotelarskiej - Paris Hilton - wkrótce wystąpi w nowym reality show, dzięki któremu ma zamiar pozbyć się wizerunku "głupiutkiej blondynki".

 • Robi to, bo jej za to... płacą

  Znana dziedziczka Paris Hilton upiera się, że jej wizerunek imprezowiczki nie jest jej prawdziwym "ja", a za pojawianie się na przyjęciach najczęściej dostaje pieniądze.

 • Paris Hilton: Rok bez seksu?

  Rozpoczynająca muzyczną karierę Paris Hilton od dłuższego czasu była bohaterką plotka rskich pism ze względu na liczne romanse. Teraz Paris zamierza zerwać z tym wizerunkiem. Dziedziczka słynnego hotelarskiego rodu postanowiła, że przez rok nie będzie uprawiać seksu.

 • Sąd po stronie Paris Hilton

  Sąd apelacyjny w San Francisco orzekł, że znana dziedziczka fortuny hotelarskiej Paris Hilton może domagać się zadośćuczynienia od firmy Hallmark Cards Inc. w związku z wykorzystaniem podobizny gwiazdy na produkowanych przez nią kartkach okolicznościowych.

 • Paris Hilton zaatakowała fotografa

  Dziedziczka hotelowej fortuny Paris Hilton została oskarżona przez fotografa o napaść. Wszystko zostało sfilmowane przez przypadkowego przechodnia. Do incydentu doszło w środę rano, gdy opuszczała jeden z klubów muzycznych w Los Angeles.

 • Paris Hilton: Britney to zwierzę

  Britney Spears nie chce już imprezować z Paris Hilton. Ta ostatnia jest oburzona.

 • Paris Hilton w "Bling Ring"

  Nowy film laureatki Oscara Sofii Coppoli "Bling Ring" opowiada prawdziwą historię młodocianych włamywaczy z Hollywood.

Wideo na temat: wizerunek dziedziczki
 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Cosmopolis

  Film pokazywany w konkursie głównym 65. festiwalu w Cannes. Wielki wizjoner kina David Cronenberg ("Crash", "Niebezpieczna metoda", "Nagi lunch") rzedstawia ekranizację kultowej powieści Dona De Lillo, jednego z największych współczesnych pisarzy. Robert Pattinson w roli, która na zawsze odmieni jego wizerunek. Świat niedalekiej przyszłości. Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale... Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardziej kruche. Emocje są silniejsze, ale...

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...