• Informacje na temat:

  wizerunek hello

Artykuły na temat: wizerunek hello
 • Alicja żałuje rozstania

  ...film "Seven Psychopaths". I starał się połączyć obowiązki zawodowe z opieką nad dzieckiem. W opinii wielu osób dzięki ojcostwu Colin dojrzał i powoli zaciera się jego wizerunek lekkoducha(...)" - powiedział ostatnio dla magazynu "Hello!". "Uważam, że kobieta powinna być przede wszystkim ciepła i miła. To są dla mnie cechy, które uważam za najbardziej atrakcyjne". Jak udało się nam...

 • "Bez muzyki nie ma dla mnie życia"

  Po wydaniu albumu "10", podsumowującego dotychczasową twórczość Piotra Marca, znanego bardziej jako Liroy, pionier hip hopu w Polsce zaoferował swym fanom kolejne i - jak sam zapowiadał - ostatnie w karierze dzieło, zatytułowane "Bestseller". Z tej okazji o pracach nad płytą, wspólnym nagraniu z Lionelem Richie oraz planach na przyszłość, z Liroyem rozmawiał Konrad Sikora.

 • Kim jesteś, Avril Lavigne? (recenzja płyty)

  Avril Lavigne stąpa po bardzo cienkim lodzie. 29-letnia wokalistka z jednej strony mruga do dorosłej publiczności, sugerując, że wyspecjalizowała się w pastiszu, a z drugiej uroczo uśmiecha się do młodszych, przekonując, że wciąż jest tą zbuntowaną i szaloną nastolatką, choć metryka wskazywałaby inaczej. Nic dziwnego, że tafla, choć jeszcze się nie załamała, miejscami wydaje się niebezpiecznie spękana.

 • Candy już nie jest dziewczynką: "Między jawą a snem"

  Pod koniec października ukaże się podwójny album "Między jawą a snem" sygnowany pseudonimem Candy, wcześniej znanej jako Candy Girl. Na nowej płycie wokalistka prezentuje dwa różne oblicza.

 • "Spring Breakers": Mocniejszy od "Pulp fiction"

  "Spring Breakers" to film, na który widzowie czekali od dawna. To odważne, wywrotowe, prowokacyjne lustro popkultury.

 • Przewodnik rockowy. Daryl Stuermer: Wolny najmita

  27 listopada 60 lat kończy Daryl Stuermer, przez lata koncertowy muzyk Genesis, od 1982 roku regularnie wspierający także Phila Collinsa.

Wideo na temat: wizerunek hello
 • Hello! How are you?

  "Hello! How are you?" (tytuł oryginalny "Buna! Ce faci?") Gabriel i Gabriela są szczęśliwym małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. Nie czują już jednak do siebie pożądania seksualnego. Czy życie nie ma im nic więcej do zaoferowania? Po spędzeniu kilku nocy na internetowym czacie, oboje zakochują się w kimś nieznajomym - nie wiedząc, że tak naprawdę odnaleźli siebie nawzajem. Pasja i podniecenie nieznanym łączy się z poczuciem winy wynikającym z okłamywania partnera życiowego. Nie mniej...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Cosmopolis

  Film pokazywany w konkursie głównym 65. festiwalu w Cannes. Wielki wizjoner kina David Cronenberg ("Crash", "Niebezpieczna metoda", "Nagi lunch") rzedstawia ekranizację kultowej powieści Dona De Lillo, jednego z największych współczesnych pisarzy. Robert Pattinson w roli, która na zawsze odmieni jego wizerunek. Świat niedalekiej przyszłości. Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale... Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardziej kruche. Emocje są silniejsze, ale...