• Informacje na temat:

  wizerunek podopiecznej

Artykuły na temat: wizerunek podopiecznej
 • Kasia Kowalska ratuje wizerunek!? Wystąpiła u Zienia!

  Na pokazie Macieja Zienia nieoczekiwanie pojawił się gość, którego chyba nikt się tam nie spodziewał...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Mocne słowa Sablewskiej o pracy z gwiazdami!

  Maja Sablewska (37 l.) zaczynała od pracy jako menedżerka polskich gwiazd. Kreowała wizerunek takich celebrytek jak, m.in. Doda czy Edyta Górniak. Teraz kiedy sama jest popularna, wspomina dość krytycznie dawne czasy.

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • Sablewska: Z Dodą pracowało się strasznie

  ..."Z Dodą pracowało się strasznie, czasem ekstremalnie. Nie jest łatwo z nią pracować, ale muszę powiedzieć, że lubiłam tę pracę" - przyznała w "Dzień dobry TVN". Pytana o obecny wizerunek Rabczewskiej, stwierdziła, że "jakość umknęła". Nowej płyty nie słuchała. Marinę natomiast podsumowała krótko: "Najmniejsze pieski najgłośniej szczekają". Przypomnijmy, że wokalistki zarzuciły menedżerce...

 • Dyskryminowany z powodu tatuaży?

  Brat Miley Cyrus, Trace z zespołu Metro Station, ujawnił, że menedżment jego siostry jest do niego nastawiony niechętnie.

 • Socha chce zostać mamą

  Czy bransoletka z medalionem opatrzonym wizerunkiem chłopca i dziewczynki pomoże Małgosi Sosze ziścić jej marzenia o macierzyństwie?

 • ...żony Majdana leży jej manager - Wiktor Krajewski. To przyjaciel gwiazdy, który odpowiada za wizerunek Małgorzaty w mediach. Ponadto był świadkiem na ślubie Majdanów. Krajewski został nazwany przez...

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Kinga Rusin dostały zakaz przyjścia na bal?! Ale afera!

  ...wielkimi gwiazdami. Na tej sytuacji mógł ucierpieć wizerunek stacji i nic dziwnego, że obawiano się kłótni na samej imprezie. Władze TVN-u nie chciały, by nieporozumienie gwiazd przyćmiło całe...

 • Agnieszka Kaczorowska zwolniła menedżerkę!

  Agnieszka Kaczorowska (22 l.) podziękowała za współpracę swojej agentce. Kobieta nie pozostawiła tego bez komentarza...

Wideo na temat: wizerunek podopiecznej
 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Cosmopolis

  Film pokazywany w konkursie głównym 65. festiwalu w Cannes. Wielki wizjoner kina David Cronenberg ("Crash", "Niebezpieczna metoda", "Nagi lunch") rzedstawia ekranizację kultowej powieści Dona De Lillo, jednego z największych współczesnych pisarzy. Robert Pattinson w roli, która na zawsze odmieni jego wizerunek. Świat niedalekiej przyszłości. Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale... Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardziej kruche. Emocje są silniejsze, ale...

 • Polowanie

  Niewinne kłamstwo małoletniej podopiecznej zmienia życie nauczyciela z prowincji (Mads Mikkelsen) w piekło. Mężczyzna staje się celem nagonki lokalnej społeczności, która z góry uznaje go winnym pedofilii i postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość.