• Informacje na temat:

  wizerunek przypadnie

Artykuły na temat: wizerunek przypadnie
 • Magda zmienia wizerunek

  Magdalena Schejbal, kojarzona głównie jako twarda policjantka z "Kryminalnych", w "Szpilkach na Giewoncie" odmienia swój wizerunek. To dla niej szansa na powrót do zawodu po urodzeniu dziecka.

 • Recenzja Leonard Cohen "Popular Problems": Problemy zbyt popularne

  Na 80. urodziny Leonarda Cohena, z cohenowskiego obozu trafiają do nas dwie płyty. Pierwszą z nich sygnuje swoim nazwiskiem syn Leonarda, Adam. Drugą natomiast sam maestro. I jest to płyta doskonale identyczna, jak poprzednie.

 • Nowe zdjęcie Chylińskiej przeraziło jej fanów! "Wyglądasz jakby cię ciężarówką przejechali"

  Wraz z wydaniem płyty "Modern rocking" wizerunek gwiazdy dość mocno ewoluował. Aga zaczęła śpiewać popowe kawałki, zasiadła w fotelu jurora "Mam talent" i wyraźnie złagodniała. W pewnym momencie fani zaczęli alarmować, że ich ukochana piosenkarka przesadza z odchudzaniem. I rzeczywiście na zdjęciach Aga prezentowała się coraz szczuplej, co oczywiście zaraz wywołało lawinę spekulacji na temat jej...

 • Świnie na cenzurowanym

  Chińska telewizja państwowa CCTV postanowiła "unikać nadawania wizerunków świń", by nie urażać uczuć ok. 18 mln chińskich muzułmanów, choć za kilka tygodni w Chinach przypadnie świętowanie Nowego Roku księżycowego, który tym razem będzie rokiem zodiakalnej Ognistej Świni.

 • Małgorzata Rozenek wezwana na dywanik!

  Wizerunek Małgorzaty Rozenek (ukrywa wiek, prawdopodobnie 21 l.) nie przypadł do gustu nowemu prezesowi TVN.

 • "Niezniszczalni 3": Najlepsza część serii?

  Jeśli wydawało wam się, że w pierwszej oraz drugiej części "Niezniszczalnych" widzieliście już wszystko i nic was nie będzie w stanie zaskoczyć, przyjmijcie wyzwanie rzucone przez twórców części trzeciej, która jest jeszcze bardziej dynamiczna, emocjonująca, dowcipna, i spektakularna!

 • Pawłowicz komentuje "Ucho prezesa"! "Lewackie bluzgi. W rzeczywistości jestem bardzo ładna"

  ...serial, ale nie zachwyciła się przesadnie tym, jak została sparodiowana.  Pawłowicz uważa, że to wina "lewackich mediów", które zniekształcają jej wizerunek, bo ona "w rzeczywistości jest bardzo ładna...

 • Justin Timberlake zamiast clowna

  Justin Timberlake użyczy swej twarzy i głosu kampanii reklamowej McDonald'sa. Gwiazdor pop zastąpi na plakatach kolorowego clowna Ronalda McDonalda, zaś jego bankowe konto zasili przy okazji kolejny milion dolarów.

 • Szokująca metamorfoza Mariki! Oszpeciła się?

  ...metamorfozą! Mocne cięcie nie przypadło jednak do gustu internautom, którzy dość ostro skrytykowali jej nowy wizerunek. A Wy co sądzicie?

 • Słodka zemsta Angeliny Jolie

  Ikona Hollywood i laureatka Oscara po kilkuletniej przerwie w wielkim stylu wraca na ekrany! W disneyowskiej superprodukcji pokaże swoje mroczne oblicze.

Zdjęcia na temat: wizerunek przypadnie
Wideo na temat: wizerunek przypadnie
 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Cosmopolis

  Film pokazywany w konkursie głównym 65. festiwalu w Cannes. Wielki wizjoner kina David Cronenberg ("Crash", "Niebezpieczna metoda", "Nagi lunch") rzedstawia ekranizację kultowej powieści Dona De Lillo, jednego z największych współczesnych pisarzy. Robert Pattinson w roli, która na zawsze odmieni jego wizerunek. Świat niedalekiej przyszłości. Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale... Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardziej kruche. Emocje są silniejsze, ale...

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...