• Informacje na temat:

  wizerunek rouge

Artykuły na temat: wizerunek rouge
 • 10 najlepszych seriali roku!

  ...powoduje, że "Glee" jest wokalnie niczym "Moulin Rouge" czy "Chicago", tyle że w wersji serialowej. Doskonałe wykonania piosenek i ich fenomenalne aranżacje wznoszą go kilka poziomów wyżej ponad...

 • Ewan McGregor na znaczkach

  Wizerunek szkockiego aktora Ewana McGregora ( "Moulin Rouge" ) już niedługo pojawi się na znaczkach pocztowych.

 • Nicole Kidman w Szanghaju

  Nicole Kidman ( "Godziny" , "Moulin Rouge" , "Inni" ) wystąpi w najnowszej produkcji Wong Kar-Waia ( "Spragnieni miłości" ). Film będzie nosił tytuł "The Lady From Shanghai", a pierwszy klaps na planie padnie w lutym 2005 roku.

 • Vanessa Paradis twarzą Chanel

  Słynna francuska piosenkarka i aktorka, Vanessa Paradis, została ogłoszona nową twarzą marki Chanel. Wieloletnia partnerka Johnny'ego Deppa swoim wizerunkiem będzie reklamować najnowszą kolekcję szminek marki Rouge Coco de Chanel.

 • Penelope Cruz zastapi Kate Winslet

  Marka kosmetyczna Lancome bez wątpienia stawia na piękno i sławę. Do rzeczniczek marki, tj. Julii Roberts i Kate Winslet dołączyła kolejna sława - Penelope Cruz.

 • W czym wystąpią na Eurowizji?

  Konkurs Eurowizji zaczyna się już za dwa tygodnie - 10 maja. Polskę będzie reprezentował rosyjsko-angielski duet The Jet Set. Mają już swój charakterystyczny i oryginalny styl ubierania się, ale może mogą wyglądać jeszcze lepiej?

 • "Uciekinier": W królestwie romantyzmu

  "Uciekinier" z tytułową rolą Matthew McConaugheya to poruszająca opowieść o niecodziennej przyjaźni dwóch 14-latków i poszukiwanego przez łowców nagród romantycznego przestępcy, a także historia miłosna z dziką przyrodą w tle.

 • Hollywood w Paryżu

  W paryskim ratuszu trwa niezwykła wystawa fotosów z amerykańskich filmów, których akcja toczy się we francuskiej stolicy. "Paryż widziany przez Hollywood" to przegląd ponad 800 amerykańskich produkcji - wystarczająco, aby mówić o odrębnym filmowym gatunku.

 • Wielkie święto "Australii"

  W Sydney odbyła się światowa premiera superprodukcji Buza Luhrmanna "Australia". Na uroczystość przybyli odtwórcy głównych ról - Nicole Kidman i Hugh Jackman. Australijski rząd liczy, że porównywany do "Przeminęło z wiatrem" film zachęci jeszcze większą liczbę turystów do odwiedzenia tego egzotycznego kontynentu.

 • Oscary 2014: Bohaterowie są wśród nas!

  Tematem przewodnim tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów będzie bohaterstwo - ogłosili organizatorzy. Z dnia na dzień wydłuża się lista innych informacji dotyczących uroczystej gali. Wiadomo m.in., że wystąpi na niej U2 i Pharrell Williams.

Wideo na temat: wizerunek rouge
 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Cosmopolis

  Film pokazywany w konkursie głównym 65. festiwalu w Cannes. Wielki wizjoner kina David Cronenberg ("Crash", "Niebezpieczna metoda", "Nagi lunch") rzedstawia ekranizację kultowej powieści Dona De Lillo, jednego z największych współczesnych pisarzy. Robert Pattinson w roli, która na zawsze odmieni jego wizerunek. Świat niedalekiej przyszłości. Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale... Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardziej kruche. Emocje są silniejsze, ale...

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...