• Informacje na temat:

  wizerunek sprawia

Artykuły na temat: wizerunek sprawia
 • Książę George, synek Kate i Williama, sprawia problemy wychowawcze!

  ...pojawiły się niepokojące informacje, jakoby synek Kate i Williama sprawiał kłopoty wychowawcze! Podobno nieźle się rozbrykał i ciągle wszystkim dokazuje. Trudno go okiełznać. Rodzice księcia przyznali, że...

 • Leonard Pietraszak: Los był dla mnie bardzo łaskawy

  - Mam w sobie niegasnącą ciekawość świata, a granie nadal sprawia mi wielką przyjemność - mówi Leonard Pietraszak, twórca niezapomnianych ról filmowych i teatralnych. - Całe życie zajmowałem się tym, co mnie uszczęśliwiało. Myślę o wykonywanym zawodzie, bo nic innego nie potrafiłbym robić - dodaje aktor, obchodzący jubileusz 55-lecia pracy artystycznej.

 • Małgorzata Rozenek wezwana na dywanik!

  Wizerunek Małgorzaty Rozenek (ukrywa wiek, prawdopodobnie 21 l.) nie przypadł do gustu nowemu prezesowi TVN.

 • Redbad Klynstra w holenderskim serialu

  Redbad Klynstra, w Polsce znany widzom przede wszystkim z roli doktora Ruuda Van Der Graafa w serialu "Na dobre i na złe", miał niedawno okazję wcielić się w zupełnie inną postać. W holenderskim serialu "Smeris" aktor gra gangstera psychopatę.

 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki zawsze gra na sto procent!

  Piotr Głowacki, czyli profesor Artur Bart z "Na dobre i na złe", bezgranicznie ufa reżyserom, z którymi pracuje. - Każdemu oddaję całego siebie: swój wizerunek, wyobraźnię, ciało... Wszystko! - mówi.

 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk przywrócili wolność bielikowi

  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk wraz z Jakubem Kotowiczem oraz Radosławem Fedaczyńskim, prowadzącymi Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu, przywrócili wolność bielikowi w Starzawie nieopodal Przemyśla. Akcja miała miejsce zaledwie kilka godzin temu!

 • "Gra o tron": Krew, pot i... puder, czyli niesamowite metamorfozy!

  Miliony dolarów, godziny pracy, sztaby makijażystów i projektantów – to wszystko sprawia, że aktorzy na ekranie zmieniają się nie do poznania!

 • "Twarz anioła": Morderstwo z pierwszych stron gazet

  Sensacyjna historia brutalnego morderstwa młodej studentki, pokazana z perspektywy dziennikarskiego śledztwa i procesu, w którym media wydały wyrok na długo przed sądem. Cara Delevingne, Daniel Brühl i Kate Beckinsale grają główne role w filmie "Twarz anioła".

 • „Czarne chmury”: Jubileusz Leonarda Pietraszaka

  ...- Mam w sobie niegasnącą ciekawość świata, a granie nadal sprawia mi wielką przyjemność – mówi Leonard Pietraszak, twórca niezapomnianych ról.

 • Benoit Jacquot: Kobiety zawsze tak się zachowują

  "Lubię romantyczne spotkania, które zaczynają się właśnie tak, od spojrzenia, które wyzwala iskrę między bohaterami" - mówi Benoit Jacquot, reżyser "3 serc". W filmie, który miał premierę na tegorocznym festiwalu w Wenecji, występują Charlotte Gainsbourg, Chiara Mastroianni i Catherine Denevue. "To kobieca królewska obsada" - napisał dziennikarz magazynu "Variety".