• Informacje na temat:

  wizerunek sukienka

Artykuły na temat: wizerunek sukienka
 • Agnieszka Jastrzębska to znana miłośniczka pasteli i sukni szytych z koła. Nie bez powodu w show-biznesie ma przydomek "beza". Jakiś czas temu reporterka postanowiła chyba nieco zerwać ze swych "słodkim" wizerunkiem i postawiła na czerń. Włochata sukienka musiała jej aż tak przypaść do gustu, że zaliczyła w niej już kilka ostatnich imprez. Myślicie, że to z oszczędności?

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Sarsa zmienia wizerunek? Koniec z rogami i kontrowersyjnymi strojami?

  ...zapraszać Sarsę. Ciężko też załatwić jej sesję czy wywiad w magazynach dla kobiet. Wszystko przez wydumany wizerunek, przez który rówieśniczkom trudno się z nią identyfikować. Dla nich to dziwadło...

 • Joanna Kulig: Ona jest szalona

  - Nie obśmiewamy, nie krytykujemy. Pokazujemy historię dwójki ludzi i opowiadamy o fenomenie disco polo z lat dziewięćdziesiątych. Chcieliśmy nakręcić rozrywkowy film i myślę, że to nam się udało - mówi Joanna Kulig. W debiucie Macieja Bochniaka "Disco polo" aktorka zagrała Ankę, która na scenie przybiera imię Gelsonina i czaruje mężczyzn melodyjnymi piosenkami o miłości.

 • Cichopek zmienia wizerunek

  ...jest najważniejsza, tylko to, co do nas pasuje. A z Kasią bywa różnie - mówi nam jedna z polskich stylistek. - Ma taki typ urody, że trudno będzie jej wejść w wizerunek kobiety luksusowej - dodaje...

 • Sukienka kluczem do sukcesu

  Z Natalią Lesz spotkaliśmy się podczas festiwalu Opole 2008. Wokalistka podzieliła się na gorąco wrażeniemi po zdobyciu Superjedynki w kategorii "debiut roku", a także refleksjami na temat całego festiwalu. Opole to dopiero początek pracowitego lata Natalii - czeka ją m.in. występ przed Celine Dion w Krakowie oraz na festiwalu w Sopocie (o ile się zakwalifikuje głosami widzów).

 • "Na Wspólnej": Małżeństwo czy kariera?

  .... Szkodliwa druga połowa Na podstawie wyników badań fokusowych Gałczyńska oceni, że senatorowi psuje wizerunek... jego żona. Poradzi mu, by nie pokazywał się publicznie w towarzystwie żony i... nie(...) do wywiadu. Okaże się, że to niejedyna sukienka, którą sobie kupiła z tej okazji. Cieślik powie więc Patrycji, że nie podoba mu się pomysł usunięcia Moniki w cień. Gałczyńska wyjaśni mu, że...

 • "Muzyka powinna być zabawą"

  Sporo się ostatnio działo w brytyjskim girlsbandzie Sugababes - na miejscu Keishy Buchanan pojawiła się Jade Ewen, reprezentantka Wielkiej Brytanii na Eurowizji 2009. W nowym składzie dziewczyny nagrały płytę "Sweet 7", o której opowiedziały Justynie Tawickiej.

 • "Słoneczny patrol": Pamela Anderson nie do poznania

  Kanadyjska aktorka Pamela Anderson radykalnie zmieniła wizerunek. Do przeszłości należą wyzywające kreacje, eksponujące wydatny biust, obuwie na niebotycznie wysokich obcasach i... długie, lśniące włosy. Gwiazda nosi skromne stroje i krótką fryzurę.

 • To, na co zdecydowała się Katarzyna Żak przy okazji pracy w serial u "Ranczo", wymagało nie lada odwagi. Aktorka zdecydowała się zagrać nieatrakcyjną szarą myszkę - Solejukową. Pocerowana sukienka i chusta na głowie nie przeszkadzają jednak aktorce.