• Informacje na temat:

  wizerunek tanecznego

Artykuły na temat: wizerunek tanecznego
 • Maryla Rodowicz kończy karierę? Podwyższyli jej emeryturę!

  Maryla Rodowicz (73 l.) nagrała ponad 2 tys. piosenek, wydała 20 płyt. Obecnie przygotowuje się do nagrania tanecznego albumu. Gdy jej fani czekają na nowy krążek, wrogowie pytają, kiedy w końcu zejdzie ze sceny. Właśnie pojawiła się konkretna data!

 • Za co kochamy Modern Talking?

  160 milionów sprzedanych płyt na całym świecie oraz przeboje, które zna zarówno młode jak i stare pokolenie. O kogo chodzi? Oczywiście o Modern Talking. Grupa w tym roku świętuje 30-lecie i właśnie na tę okazję przygotowano specjalny album, podsumowujący dotychczasową działalność duetu.

 • Doda: Nie wystąpię w "Tańcu z gwiazdami"

  Rabczewska ogłosiła oficjalnie, że nie ma zamiaru występować w tanecznym show TVN. Jak twierdzi, nie zależy jej, by sztucznie reperować sobie wizerunek.

 • Recenzja Nicki Minaj "The Pinkprint": Klękaj powoli

  "Padnij na kolana" - rzuca Nicki Minaj w piosence śpiewanej razem z Arianą Grande. Nie tak szybko, ale lepiej być przygotowanym.

 • Nieśmiały Wania

  ...31-letni Ivan Komarenko podobno w rzeczywistości jest zupełnie inny niż wykreowany na potrzeby mediów jego sceniczny wizerunek pewnego siebie łamacza damskich serc.

 • Jak zniszczyć swój wizerunek

  Kazik chciał się sądzić o sześć słów, a niepokorna Agnieszka Chylińska pokochała listy przebojów. Kanye West zepsuł młodej wokalistce wieczór i został nazwany przez prezydenta Obamę idiotą. Przedstawiamy najbardziej spektakularne wizerunkowe wpadki gwiazd!

 • Beata Tadla i Jarosław Kret w programie "Taniec z gwiazdami": Takiej stawki nie dostał jeszcze nikt

  ...rywalizowały ze sobą osoby będące parą w życiu prywatnym. Jak dowiaduje się "Na Żywo", zarówno dziennikarka jak i jej ukochany byli kuszeni przez producentów tanecznego show bardzo atrakcyjnymi warunkami finansowymi. - Tadla otrzyma aż 20 tys. zł za odcinek, gdyż biorąc udział w programie rozrywkowym, naraża na szwank swój wizerunek dziennikarki newsowej - twierdzi informator "Na Żywo". - Jarosław...

 • Kylie Minogue baletnicą

  Kylie Minogue, popularna australijska gwiazda muzyki pop, postanowiła na moment zupełnie zmienić swój wizerunek i zadebiutowała jako baletnica. Materiał wideo, w którym występuje, zostanie wykorzystany podczas występów słynnej tanecznej grupy Rambert Dance Company.

 • Agnieszka Kaczorowska straci pracę? Ekipa "Klanu" ma jej dosyć!

  ..., ale i jej wizerunek pozostawia wiele do życzenia" - zdradza informator tabloidu. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Kaczorowska była związana z dużo starszym od siebie Rafałem Samborskim (40 l.), z którym nawiązała romans podczas pracy przy "Tańcu z gwiazdami". Teraz plotkuje się, że gwiazdka "Klanu" stara się uwieść swojego obecnego partnera tanecznego, Łukasza Kadziewicza (35 l.). Ekipa...

 • Katie Holmes jak Judy Garland

  W setnym odcinku popularnego amerykańskiego show tanecznego "So You Think You Can Dance" Katie Holmes złoży hołd legendarnej Judy Garland.

Wideo na temat: wizerunek tanecznego
 • Agnieszka Kaczorowska chce zagrać czarny charakter

  z Gwiazdami”. W czwartej edycji tanecznego show Polsatu jej partnerem będzie siatkarz Łukasz Kadziewicz. Na przygotowaniach do występów para spędza wiele godzin dziennie, mimo to Kaczorowska nie zamierza

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • StreetDance 2 3D

  Druga część rewelacyjnego hitu tanecznego! Ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy na parkietach od zmysłowego Paryża aż po gorącą Ibizę! Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible. Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowopoznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która...