• Informacje na temat:

  wizja kariery

Artykuły na temat: wizja kariery
 • Mąż Joanny L. podjął decyzję. To koniec polskiej kariery?

  Ola Serneke (45 l.) podjął ważną decyzję dotyczącą wspólnej przyszłości. Namawia swoją żonę Joannę L. na kontynuowanie kariery, ale w Szwecji!

 • Margarethe von Trotta na Dwóch Brzegach

  Niemiecka reżyserka Margarethe von Trotta będzie bohaterką zagranicznej retrospektywy podczas Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, którego 9. edycja odbędzie się w dniach 1-9 sierpnia.

 • Anka Popek żałuje podlizywania się Kurskiemu? Nie jest zadowolona z kariery w TVP1!

  Po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość na Woronicza doszło do sporych zmian. Wielu dziennikarzy musiało pożegnać się z pracą, a na ich miejsce przyszli nowi i oddani nowej władzy ludzie. Niektórzy z pracujących już osób dostrzegło w "dobrej zmianie" szansę dla siebie na rozwój kariery. Jedną z takich osób była Anka Popek, która witała nowego prezesa chyba w najbardziej ostentacyjny...

 • "Disco polo" : Bohaterowie tamtych lat?

  W kolorowych latach 90, kiedy ludzie bogacili się z dnia na dzień i panowała całkowita "wolność", to, co wcześniej wydawało się niemożliwe, nagle stało się osiągalne. Ameryka przestała być odległą wyspą i stała się wzorem do naśladowania - rajem, który wreszcie można było urządzić sobie nad Wisłą.

 • Zapach kariery

  ...zamówienia na następne. Wizja sukcesu przesłania jej rzeczywistość. Oddaje się pracy twórczej i zapomina o domu oraz rodzinie...

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Koniec kariery Tomasza Kammela?

  ...: kariera prezentera zagrożona była już w październiku 2007 roku, kiedy telewizja polska rozwiązała umowę z Kammelem. Poszło o udział Tomka w programie "Taniec z gwiazdami" (odpadł po pierwszym odcinku(...) kontrakt gwiazdorski. Telewizja publiczna obecnie nie wyklucza współpracy z prezenterem w przyszłości, jednak zaznacza, że wyłącznie na zasadach współpracy.

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

 • Marta Krupa płakała na wizji!

  O tym, że początki nie są łatwe, Joanna Krupa boleśnie przekonała się u progu swojej kariery. "Na początku było bardzo ciężko dostać się do jakiejś agencji. Słyszałam ciągle: 'Jesteś za sexy, za niska, za ładna'" - wspominała w wywiadzie dla RMF FM. Jurorka "Top Model" nauczyła się jednak, że show-biznes rządzi się swoimi prawami, a kluczem do sukcesu jest determinacja. "Trzeba mieć dużo...

 • Recenzja Justyna Steczkowska "Anima": Justyna Mistrzowska

  To najprawdopodobniej będzie najbardziej niedoceniona płyta tego roku. Choć trzymam mocno kciuki, by "Animę" zauważyli nie tylko wierni fani "starej Steczkowskiej".

Zdjęcia na temat: wizja kariery
Wideo na temat: wizja kariery
 • Omenaa Mensah wspomina początki kariery! "To nie był łatwy czas"

  Pierwsze lata kariery telewizyjnej Omenaa Mensah (38 l.) wspomina jako wyjątkowo pracowity okres w jej życiu. Twierdzi, że nie miała naturalnego talentu do występowania na wizji, nauka dykcji i pracy(...) początki kariery w charakterze pogodynki wymagały od niej dużo pracy. Musiała się uczyć dykcji pod okiem logopedy oraz zasad pracy przed kamerą. Podkreśla, że nie każdy ma naturalny dar pracy na

 • Snajper

  Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle'a, który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.

 • Beata Tadla wydaje czwartą książkę. O czym?

  Beata Tadla wydaje czwartą książkę „Czego oczy nie widzą” - to podsumowanie 25-letniej kariery zawodowej dziennikarki. Pisze w niej o najtrudniejszych momentach w pracy, ciekawych gościach i kulisach wpadek na wizji. Gwiazda twierdzi, że jej celem było m.in. pokazanie całości pracy dziennikarzy, której widzowie nie znają i często nie rozumieją.

 • Snajper

  Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle'a, który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.