• Informacje na temat:

  wizyta alicji

Artykuły na temat: wizyta alicji
 • Alicja Bachleda-Curuś: Zdrowie jej taty jest najważniejsze

  W Polsce Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) spędziła cudowne wakacje. Ważne, że sprawiła radość rodzicom. Ci odgrywają istotną rolę w jej życiu. Gdy ojciec poważnie zachorował, aktorka przyjechała do Polski, by przy nim być. Jak teraz czuje się jej tata? Dziennikarze jednego z tygodników postanowili zapytać o to mamę Alicji.

 • Alicja i Colin: To już koniec!

  Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell dotąd konsekwentnie odmawiali komentarza na temat rozpadu ich związku. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy.

 • Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat wkrótce się zaręczą?!

  ...-Curuś pojawi się z ukochanym Marcinem Gortatem.  Przyjazdu zakochanej pary nie może już się doczekać mama aktorki, pani Lidia i tata, pan Tadeusz. Wizyta może okazać się wyjątkowa...  Jeśli wierzyć(...) zasadami. Szkoda mu czasu na flirty, przelotne romanse. - Chciałbym mieć rodzinę, myślę o dzieciach - otwarcie zdradza swe plany.  Idealnie pasuje do Alicji, która też szuka małżeńskiej stabilizacji...

 • Czy dla miłości porzuci Hollywood?

  Alicja Bachleda-Curuś, który zasmakowała życia w Hollywood, coraz więcej czasu spędza w Polsce. Bo ma do tego powód...

 • Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś rzeczywiście są razem? To zdjęcie daje do myślenia

  ...wizyta w naszym kraju brytyjskiej pary - księcia Williama i księżnej Kate, być może okaże się idealną okazją, żeby aktorka i koszykarz pokazali się wreszcie razem. Chodzą słuchy, że para prezydencka(...) się w działalność charytatywną, pomagając uzdolnionym sportowo dzieciom z biednych rodzin. Z pewnością chciałby mieć własną rodzinę.  Jeśli wierzyć plotkom, dla Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata...

 • Johnny Depp po drugiej stronie lustra

  Johnny Depp po raz kolejny założy cylinder Szalonego Kapelusznika. 50-letni gwiazdor kina zgodził się wystąpić w kontynuacji kinowego przeboju "Alicja w Krainie Czarów", opartego na powieści Lewisa Carrolla.

 • Synek Alicji Bachledy-Curuś w niebezpieczeństwie!

  ...w szał! "Alicja sądziła dotąd, że z tatą Henio jest bezpieczny, ale wizyta szaleńca w rezydencji Colina rozwiała te złudzenia. Alicja martwi się, czy do podobnych incydentów nie dojdzie w przyszłości...

 • Przełamać złą passę komedii

  Katarzyna Bujakiewicz po urodzeniu córki planowała dłuższy urlop macierzyński, jednak szybko dała się namówić na kolejną filmową i serialową produkcję. Aktorka opowiada o swoich nowych rolach w "Listach do M." i "Szpitalu Alicji".

 • Alicja Bachleda-Curuś (32 l.) przyznaje, że do rodzinnego Krakowa przyjeżdża rzadko z jednego powodu: nie znosi szarugi, która panuje tu niemal przez cały rok!

 • Woody Allen przedstawia

  Wielbiciele twórczości Woody'ego Allena mają powody do radości. Na kanale CBS Europa trwają "Wtorki z Woodym Allenem". Widzowie obejrzeli już filmy "Wnętrza" i "Danny Rose z Broadwayu", przed nimi jeszcze "Inna kobieta" oraz "Alicja".

Wideo na temat: wizyta alicji
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1836.

  Parapetówka u Kajtka i Oliwki zakończyła się wielkim bałaganem i zniszczeniami w mieszkaniu, a także u sąsiadów. Młodzi zawalają szkołę, by wspólnie z Jowitą i Patrykiem uporać się z bałaganem przed wizytą rodziców. Natalia idzie z Klemensem na pogrzeb Oliwiera. Zwoleńska stara się uśpić czujność Wilka udając, że wierzy w samobójstwo Jakubczyka. Tymczasem zazdrosna Alina niespodziewanie odwiedza Macieja w mieszkaniu Zwoleńskiej. Kobieta daje się udobruchać zapewnieniami mężczyzny o jego...

 • Wizyta

  Film opowiada historię przeciętnej amerykańskiej rodziny, w której dzieje się coś złego. Coś naprawdę złego... Brat i siostra po tygodniu spędzonym u dziadków zaczynają zachowywać się dziwnie. Wkrótce matka odkrywa, że jej rodzice mają pewien mroczny sekret.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1846.

  Chowański prosi Łukasza, żeby powstrzymał Umińską przed realizacją kolejnych materiałów o mordercy Marty. Sadowski interweniuje w tej sprawie u szefa IAI, ale mężczyzna w stu procentach wspiera działania dziennikarki. Tymczasem Alicja spotyka się z Krzepińską, która również wybiela byłego męża. Uważa, że nie byłby on zdolny do popełnienia zbrodni. Mirek i Luiza spędzają dzień u Kowalskich. Z wizytą wpada również matka Sebastiana. Kobieta na każdym kroku robi uwagi dzieciom i otwarcie okazuje...

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.