• Informacje na temat:

  wizyta prywatna

Artykuły na temat: wizyta prywatna
 • "M jak miłość": Prywatne śledztwo Anety zakończy się... seksem!

  Aneta (Ilona Janyst) postanowi za wszelką cenę dowiedzieć się, dlaczego Olek (Maurycy Popiel) chce uciec z Polski. Była kochanka Chodakowskiego rozpocznie śledztwo, które niespodziewanie zakończy się... w łóżku z przystojnym lekarzem! Takie rzeczy tylko w TVP2 i to... przed 22:00!

 • "Disco polo": Jak wizyta w Disneylandzie

  Już niedługo na ekrany polskich kin wejdzie obraz jakiego jeszcze w naszym kraju nie było. Opowieść o społecznym i kulturowym fenomenie, jakim w latach 90. okazała się muzyka disco polo, to niezwykle barwna podróż do czasów wielkich przemian.

 • Wizyta na planie "Singielki"

  W podwarszawskim Sękocinie trwają zdjęcia do najnowszej produkcji TVN - "Singielka".

 • Na planie nowej serii "Ojca Mateusza"

  Czekamy na nowy sezon przygód nieustraszonego księdza z Sandomierza, tytułowego "Ojca Mateusza". Po wizycie na planie jednego z odcinków jesteśmy pewni - na policjantów i duchownego czekają wyjątkowo trudne sprawy!

 • Agnieszka Popielewicz-Hyży: To są sprawy bardzo prywatne

  Agnieszka Popielewicz-Hyży (32 l.) udzieliła wywiadu magazynowi "Dobry Tydzień", w którym opowiedziała m.in. o rodzicach, śląskim domu, sukcesach i córce Marcie. Gdy jednak padło pytanie o kolejne dziecko, celebrytka zakończyła rozmowę.

 • "Prawo Agaty": Bohaterowie pożegnają się z Gdańskiem

  Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota i Tomasz Karolak - odtwórcy głównych ról serialu TVN "Prawo Agaty" - pojawią się w przyszłym tygodniu na planie filmowym w Gdańsku. To już ich druga wizyta w mieście nad Motławą.

 • Małgosia Rozenek-Majdan i Radek Majdan wezwani na "nagłą wizytę" do kliniki leczenia niepłodności

  ...skuteczna? Być może tak, ponieważ nie była to zwykła wizyta w przychodni. Podobno sprawa była dość pilna! "Zostali wezwani przez swojego lekarza na nagłą, niespodziewaną wizytę. Celebrytka odwołała więc...

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • "Ucho Prezesa": Minister Wojny z wizytą u Prezesa

  W sieci pojawił się właśnie kolejny, trzeci już odcinek miniserialu politycznego, autorstwa Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Bohaterem odcinka jest tym razem Minister Wojny.

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

Wideo na temat: wizyta prywatna
 • Kate i William świętują trzecią rocznicę ślubu

  Książę i księżna Cambridge świętują swoją trzecią rocznicę ślubu. Para królewska, która właśnie wróciła do Anglii po 19-dniowej podróży po Nowej Zelandii i Australii, chcą spędzić trochę czasu prywatnie. Tegoroczna rocznica jest ich pierwszą z synem, księciem Georgem. W tym samym czasie w ubiegłym roku, Kate – będąca wówczas w szóstym miesiącu ciąży - złożyła wizytę w dziecięcym hospicjum Naomi House w Hampshire, podczas gdy jej mąż William był służbowo w północnej Walii, gdzie...

 • Wizyta

  Film opowiada historię przeciętnej amerykańskiej rodziny, w której dzieje się coś złego. Coś naprawdę złego... Brat i siostra po tygodniu spędzonym u dziadków zaczynają zachowywać się dziwnie. Wkrótce matka odkrywa, że jej rodzice mają pewien mroczny sekret.

 • Jack i Jill

  Jack (Adam Sandler) prowadzi idealne życie, które zakłóca jedynie pewna irytująca stała - jego bliźniacza siostra Jill (również Adam Sandler). Każdego roku musi tolerować jej wizytę na Święto Dziękczynienia, a wywrócenie mu życia do góry nogami nie zajmuje Jill zbyt dużo czasu. Kiedy jednak weekendowa wizyta znacznie się przedłuża, rodzeństwo zaczyna kłócić się w sposób, w jaki potrafią to robić tylko bliźnięta. Wkrótce staje się jasne, że Jill wcale nie zamierza się wyprowadzić i wtedy Jack...