• Informacje na temat:

  wizyta u ginekologa

Artykuły na temat: wizyta u ginekologa
 • Upokorzyli Grocholę u ginekologa!

  Katarzyna Grochola (55 l.) do dzisiaj nie może zapomnieć, jak potraktowano ją w jednej z przychodzi...

 • Baby Spice: nie jestem w ciąży

  Emma Bunton, znana także jako Baby Spice z grupy Spice Girls, zaprzeczyła plotkom , jakoby była w ciąży. Domysły takie pojawiły się w brytyjskiej prasie brukowej, kiedy wokalistkę zauważono, gdy udawała się z wizytą do jednego z najbardziej znanych gabinetów ginekologicznych w Los Angeles.

 • "M jak miłość": Instynkt macierzyński

  Wkrótce Kinga źle się poczuje i razem z Magdą (Anna Mucha) uda się na wizytę do ginekologa.

 • Jolie i Pitt będą mieli bliźnięta?

  Angelina Jolie i jej partner Brad Pitt spodziewają się bliźniąt - informuje amerykańska prasa.

 • "Barwy szczęścia": To nie ciąża, ale... Zuzia ma inny problem!

  W 2031. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w środę 27 marca o godzinie 20.10) Sabina poinformuje Kazika (Grzegorz Mielczarek), że wybiera się z jego córką do ginekologa. Poprosi go jednak, by nie mówił o tym Róży (Anna Gornostaj) i Zdzisiowi (Zbigniew Buczkowski). - Nie mów też Zuzi, że wiesz - doda. - Nawet bym nie podjął takiej rozmowy. Głupio mi z nią rozmawiać o takich sprawach...

 • Jest czy nie jest w ciąży?

  Plotka rskie media są przekonane, że Jennifer Lopez jest w trzecim miesiącu ciąży, tymczasem przedstawiciele wokalistki i jej męża stanowczo zaprzeczają.

 • "Druga szansa": Podstępny plan zajścia w ciążę

  Po wizycie u ginekologa Starczyńska (Katarzyna Herman) zacznie intensywnie pracować nad zajściem w ciążę... Ciekawe, co na to jej kochanek?

 • J. Lo w ciąży!

  Na wiosnę 2008 roku ma przyjść na świat pierwsze dziecko Jennifer Lopez (38 l.) i jej męża Marca Anthony'ego (39 l.).

 • "M jak miłość": Miłosne igraszki Magdy i Andrzeja w wannie

  Po wspólnej kąpieli i wizycie u ginekologa Budzyński (Krystian Wieczorek) wraz z Magdą (Anna Mucha) zaczną planować swoją przyszłość w powiększonym składzie.

 • Nakryje Żorę w łóżku!

  Wiosna to pora roku, która bez wątpienia należy do zakochanych. W rodzinie Skalskich aura miłości unosi się w powietrzu od dłuższego czasu. Tym razem jednak nie chodzi o Franię i Maksa, a o Małgosię i jej nowego chłopaka Michała. W tej roli Żora Koroljow.

Zdjęcia na temat: wizyta u ginekologa
Wideo na temat: wizyta u ginekologa
 • Szulim: Kobieta ma termin przydatności do spożycia

  Prezenterka w "Dzień dobry TVN" opowiedziała o swojej wizycie u ginekologa...

 • Wizyta

  Film opowiada historię przeciętnej amerykańskiej rodziny, w której dzieje się coś złego. Coś naprawdę złego... Brat i siostra po tygodniu spędzonym u dziadków zaczynają zachowywać się dziwnie. Wkrótce matka odkrywa, że jej rodzice mają pewien mroczny sekret.

 • 'Przyjaciółki": Bolesne odkrycie Doroty

  Paweł (Bartek Kasprzykowski), pomimo wyraźnej dezaprobaty żony, realizuje swój plan podróży dookoła świata. Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) nie zamierza brać udziału w tej „farsie”. Po wizycie u ginekologa Zuza (Anita Sokołowska) doszukuje się u siebie objawów menopauzy. Wiktor (Paweł Deląg) zabiera Patrycję (Joanna Liszowska) na ekskluzywne zakupy. Jasiek (Marek Bukowski) wyciąga Zuzę na

 • Jack i Jill

  Jack (Adam Sandler) prowadzi idealne życie, które zakłóca jedynie pewna irytująca stała - jego bliźniacza siostra Jill (również Adam Sandler). Każdego roku musi tolerować jej wizytę na Święto Dziękczynienia, a wywrócenie mu życia do góry nogami nie zajmuje Jill zbyt dużo czasu. Kiedy jednak weekendowa wizyta znacznie się przedłuża, rodzeństwo zaczyna kłócić się w sposób, w jaki potrafią to robić tylko bliźnięta. Wkrótce staje się jasne, że Jill wcale nie zamierza się wyprowadzić i wtedy Jack...