• Informacje na temat:

  wizyta wokalistki

Artykuły na temat: wizyta wokalistki
 • Kora odebrała wyniki ostatnich badań lekarskich. Co z jej zdrowiem?

  Wyniki ostatnich badań lekarskich Kora (66 l.) ma bardzo dobre. Zbiegło się to z przyjazdem kogoś ważnego. Wygląda na to, że w życiu wokalistki układa się naprawdę dobrze!

 • Poruszający wpis Katy Perry. Wokalistka odwiedziła obóz Auschwitz

  Dzień po koncercie w Krakowie wokalistka Katy Perry odwiedziła Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

 • Kukulska wściekła! Idzie z tym do sądu!

  Natalii Kukulskiej (40 l.) ostatnia wizyta na poczcie nieźle podniosła ciśnienie. Nie zamierza tego tak zostawiać...

 • Marina And The Diamonds: Przyjaźnie i związki przestają być priorytetem (wywiad)

  Brytyjska wokalistka o greckich korzeniach, Marina Diamandis, opowiada nam o wrażeniu, jakie wywarła na niej Warszawa i o wielu innych rzeczach.

 • Beata Kozidrak z tajną misją do Watykanu!

  Niedawno Beata wybrała się w podróż do Rzymu. Na zamieszczonym na Instagramie zdjęciu pozuje w stylowym czarnym płaszczu i ciemnych okularach przed Bazyliką św. Piotra.  Na jej twarzy nie widać jednak uśmiechu, a smutek. Wizyta w bazylice przypadła w okresie Wielkiego Postu, a wokalistka miała powód, by pomodlić się w tym szczególnym czasie i miejscu.  Pragnie, by zbliżające się święta Wielkanocy...

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

 • Na Wspólnej

  ...podoba. Przygotowania przerywa wizyta byłego faceta Natalii , między nim a Zimińskim dochodzi do szarpaniny.

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Roksana Węgiel o szkole: Nie miałam czasu, aby się uczyć!

  Roksana Węgiel (14 l.) po zwycięstwie w programie „The Voice Kids” musiał zrezygnować z regularnych wizyt w szkole na rzecz kariery muzycznej. Podczas ostatniej rozmowy z nami dokładnie opowiedziała, jakie ma problemy edukacyjne. Dowiedzieliśmy się, że nauczyciele nie zawsze idą jej na rękę...

 • Halestorm zaprasza na swój pierwszy koncert w Polsce

  Już 26 marca do Polski na swój pierwszy koncert przyjedzie grupa Halestorm! Występ w Warszawie, w klubie Proxima, związany będzie z promocją albumu "Into The Wild Life", którego premiera zaplanowana jest na 6 kwietnia.

Wideo na temat: wizyta wokalistki
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1636.

  Pyrki przyciąga występ w kawiarni młodej wokalistki Uli.

 • Wizyta

  Film opowiada historię przeciętnej amerykańskiej rodziny, w której dzieje się coś złego. Coś naprawdę złego... Brat i siostra po tygodniu spędzonym u dziadków zaczynają zachowywać się dziwnie. Wkrótce matka odkrywa, że jej rodzice mają pewien mroczny sekret.

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...