• Informacje na temat:

  włodarczyk marek klan

Artykuły na temat: włodarczyk marek klan
 • Marek Włodarczyk jednak nie weźmie ślubu z Sandrą?

  ...„Twoje Imperium” twierdzi, że Marek Włodarczyk (63 l.) zaprzecza, jakoby szykował się do ślubu z młodszą od siebie Sandrą. „To bzdura” – mówi. Co zatem z pięknym pierścionkiem, który dumnie prezentowała 24-latka?

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • Marek Włodarczyk znów spotyka się z młodziutką Sandrą?

  Wygląda na to, że rok po rozstaniu Marek Włodarczyk (61 l.) i Sandra (25 l.) dali sobie drugą szansę. Jakie ma zamiary dojrzały aktor wobec tej atrakcyjnej studentki?

 • Powinni śpiewać z jajem

  W najbliższym odcinku "Jak oni śpiewają" odpadnie Grażynka z "Klanu" albo Halinka ze "Świata według Kiepskich". Obie serial owe bohaterki są bowiem po sobotnim występie "zagrożone".

 • Tomasz Stockinger spotyka się z 23-latką Włodarczyka?!

  Gwiazdor "Klanu" od dłuższego czasu nie mógł zaznać szczęścia u boku jakiejś kobiety. Jego ostatnią miłością była prawniczka Ewa, z którą rozstał się w 2012 roku. Dziennikarze "Super Expressu(...) dla Sandry nie był to salonowy debiut. Wcześniej 23-latka lansowała się na ściankach u boku 61-letniego Marka Włodarczyka, z którym rozstała się kilka miesięcy temu.

 • Wcale "niekiepska" Halinka

  Z programu "Jak Oni śpiewają?" musiała odejść Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka z serial u "Klan". Widzowie zdecydowali, że znacznie lepiej od niej wypada Marzena Sztuka, która wciela się w serialu komediowym w Halinkę Kiepską.

 • "Klan": Tomasz Stockinger wciąż jest do wzięcia?

  Tomasz Stockinger, czyli doktor Paweł Lubicz z „Klanu”, powiedział kilka miesięcy temu, że odpoczywa od miłości i związków, ale gdy dopadnie go uczucie, nie będzie się przed nim bronił. Czy kobieta, u boku której był niedawno widziany, skradła jego serce?

 • Gwiazdy w "Kryminalnych"

  Już wkrótce w serial u "Kryminalni" zobaczymy prawdziwy gwiazdorski gwiazdozbiór. Co więcej cała ekipa zamieszana będzie w tajemnicze morderstwo.

 • Zabraknie też Marka!

  Ostatnie miesiące upływają pod znakiem głośnych zmian w serialach. Najpierw "M jak miłość" opuściła Małgorzata Kożuchowska, późnej Piotr Cyrwus zagrał w "Klanie" ostatni raz, "Pierwszą miłość" mają opuścić Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk. Także Małgorzata Pieńkowska ogłosiła właśnie, że zamierza odejść z obsady "M jak miłość".  Na tym się jednak nie kończy. Kultową "eMkę" zostawia także...

 • Antoni Królikowski: Czas na taniec!

  W poniedziałek, 17 lutego, w dniu 25. urodzin Antoniego Królikowskiego, producenci 14. edycji "Tańca z gwiazdami" ujawnili, że to właśnie on jest ostatnim uczestnikiem show. Na udział w tanecznym programie Polsatu namówiła go podobno ukochana.

Zdjęcia na temat: włodarczyk marek klan
Dyskusje na temat: włodarczyk marek klan