• Informacje na temat:

  włodarczyk marek syn

Artykuły na temat: włodarczyk marek syn
 • Marek Włodarczyk: Jeżeli chcę, potrafię być monogamistą!

  Marek Włodarczyk (60 l.) uwielbia towarzystwo kobiet. Dostrzega i docenia ich piękno – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Jest wrażliwy, szarmancki, ale sam siebie nie uważa jednak za kobieciarza!

 • Włodarczyk trafił do kryminału

  Ostatnio nie dostał w Polsce żadnej roli, więc postanowił poszukać pracy w Austrii. A ponieważ Marek Włodarczyk biegle mówi po niemiecku, to nie miał z tym najmniejszego kłopotu.

 • Marek Włodarczyk znów zakochany!

  Marek Włodarczyk (62 l.) nie jest już samotny!

 • Święta u Marka Włodarczyka

  Marek Włodarczyk, czyli komisarz Zawada z popularnego serial u "Kryminalni", święta spędzi tradycyjnie w rodzinnym gronie, u boku żony Karen Friesicke i dwóch synów. Opowiedział o tym specjalnie w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Marek Włodarczyk jednak nie weźmie ślubu z Sandrą?

  ...„Twoje Imperium” twierdzi, że Marek Włodarczyk (63 l.) zaprzecza, jakoby szykował się do ślubu z młodszą od siebie Sandrą. „To bzdura” – mówi. Co zatem z pięknym pierścionkiem, który dumnie prezentowała 24-latka?

 • Marek Włodarczyk: Życie na walizkach

  Odniósł duży sukces w Polsce i w Niemczech. Jest szczęśliwy. Doczekał się trzech synów i wnuka.

 • A jednak to prawda! 63-letni Marek Włodarczyk oświadczył się 27-latce!

  W życiu Marka Włodarczyka (63 l.) spore zmiany. Wiele wskazuje na to, że aktor planuje ślub z kobietą w wieku swoich synów...

 • Dwa śluby w "Brzyduli"?

  Marek Włodarczyk nie próżnuje na planie "Brzyduli". Jego bohater Józef Cieplak w nowych odcinkach będzie miał problemy z Jaśkiem i Markiem, któremu pokaże miejsce w szeregu. Zacznie też walczyć o względy ukochanej kobiety. "Niewykluczone, że pod koniec serialu będą dwa śluby" - mówi aktor.

 • Marek Włodarczyk żeni się z 27-letnią Sandrą. Kim jest jego narzeczona?

  Na miłość nigdy nie jest za późno. Marek Włodarczyk (63 l.), który ma za sobą burzliwe życie osobiste, zaręczył się właśnie z kobietą, która jest młodsza od jego najstarszego syna. Kim jest Sandra Kościelniak (27 l.)? Jak się poznali?

 • Komisarz Zawada straci zimną krew

  Nominowany do tegorocznych Telekamer Marek Włodarczyk, w nowej serii "Kryminalnych" skupi na sobie uwagę widzów. Grany przez niego opanowany komisarz Adam Zawada straci wreszcie zimną krew a przestępczy świat zadrży z posadach.

Zdjęcia na temat: włodarczyk marek syn
Wideo na temat: włodarczyk marek syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...