• Informacje na temat:

  włodarczyk nagrała

Artykuły na temat: włodarczyk nagrała
 • "Pierwsza miłość": Agnieszka Włodarczyk nie chce już grać w serialach?

  Anna Bilewska z „Pierwszej miłości” to ostatnia jak dotąd rola w dorobku aktorskim Agnieszki Włodarczyk, która ponad 3 lata temu zdecydowała, by poświęcić się niemal wyłącznie śpiewaniu. Czy udział w serialach to już zamknięty rozdział w jej życiu?

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

 • Agnieszka Włodarczyk nagrywa płytę! Z DJ Adamusem!

  Nie można powiedzieć, że kariera Agnieszki Włodarczyk (35 l.) rozwija się. Jest wręcz przeciwnie! Celebrytka nie dostaje zbyt wielu zawodowych propozycji. Postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce(...) a Shame”, ale to wciąż za mało. Myślicie, że Włodarczyk spełni swoje marzenie i wróci na szczyt? Z pewnością ukochany Mikołaj trzyma za nią kciuki!

 • Agnieszka Włodarczyk: Nici z kariery muzycznej?

  Drugie miejsce w popularnym telewizyjnym show "Twoja twarz brzmi znajomo" nie zagwarantowało aktorce i piosenkarce Agnieszce Włodarczyk sukcesu na scenie muzycznej.

 • Agnieszka Włodarczyk

  W 1996 zadebiutowała w Teatrze Studio Buffo w musicalu Janusza Józefowicza "Tyle miłości"; zagrała również w musicalu "Metro". W 2005 wzięła udział w pierwszej edycji programu "Taniec z gwiazdami", zdobywając siódme miejsce. W 2006 nagrała piosenkę "Słońce rośnie w nas" do filmu "Job, czyli ostatnia szara komórka". W 2007 uczestniczyła w pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają", którego...

 • Agnieszka Włodarczyk nagra płytę?

  Agnieszka Włodarczyk marzy o nagraniu płyty. Nie wszyscy wiedzą, że bohaterka "Sary" swą karierę aktorską zaczynała od występów w Teatrze Buffo, gdzie z powodzeniem śpiewała.

 • Sukces! Agnieszka Włodarczyk będzie gwiazdą letnich festynów

  Tabloidy nie szczędzą Agnieszce Włodarczyk (34 l.) złośliwości, pisząc, iż organizatorzy letnich imprez nie biorą jej pod uwagę. Tymczasem celebrytka nie narzeka na brak zainteresowania...

 • Agnieszka Włodarczyk nagra

  Laureatka programu "Jak Oni Śpiewają" podczas finałowego odcinka podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią My Music.

 • "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  .... Teraz jednak Mikołaj wraca do aktorstwa. Mówi się, że zarówno on, jak i jego ukochana Agnieszka Włodarczyk wkrótce dołączą do stałej obsady "Klanu". Dla Mikołaja byłby to powrót po latach do sagi rodu...

 • Włodarczyk bez makijażu

  Na drugiego singla Agnieszki Włodarczyk wybrano piosenkę "Bez makijażu".

Zdjęcia na temat: włodarczyk nagrała