• Informacje na temat:

  włodarczyk rozpoczęła

Artykuły na temat: włodarczyk rozpoczęła
 • Agnieszka Włodarczyk nagrywa płytę! Z DJ Adamusem!

  Nie można powiedzieć, że kariera Agnieszki Włodarczyk (35 l.) rozwija się. Jest wręcz przeciwnie! Celebrytka nie dostaje zbyt wielu zawodowych propozycji. Postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczęła współpracę z… DJ Adamusem. Jako że w aktorstwie nie idzie Adze najlepiej, skupiła się na innej płaszczyźnie i wkrótce nagra z muzykiem płytę! Pojawił się już ich wspólny singiel „Such...

 • Głogowska, Maserak i Włodarczyk na TOPtrendy

  Anna Głogowska i Rafał Maserak, gwiazdy "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", wystąpią podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2014. Na scenie zaprezentuje się także Agnieszka Włodarczyk, uczestniczka show "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Włodarczyk i Krawczyk wpadli w kłopoty finansowe!

  Wydawało się, że Agnieszce Włodarczyk i Mikołajowi Krawczykowi wreszcie zaczęło się nieźle powodzić i układać w związku. Para rozpoczęła gorączkowe przygotowania do ślubu, kupiła luksusowy dom pod(...) Włodarczyk koło nosa, a na tzw. "bywaniu" praktycznie już nie zarabia. Natomiast Mikołaj po paśmie sukcesów gra coraz mniej. Serial "Misja Afganistan" został zdjęty z anteny, a polsatowskie...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Skrzynecka zachwyciła!

  Katarzyna Skrzynecka wygrała program "Twoja twarz brzmi znajomo". W sobotę 26 kwietnia, o główną nagrodę walczyli z nią: Agnieszka Włodarczyk, Artur Chamski i Mariusz Totoszko. Aktorka okazała się jednak bezkonkurencyjna!

 • Krawczyk i Włodarczyk kupili dom za milion!

  ...niezły zastrzyk gotówki, bo właśnie zakupił z Agnieszką Włodarczyk (33 l.) willę pod Warszawą. Najwyraźniej zakochani mieli dość stołecznego szumu i postanowili zaszyć się w spokojniejszym miejscu. Za(...). Oczywiście nie robią tego sami. Jedna ekipa pomaga w przewożeniu wszystkich potrzebnych rzeczy, druga rozpoczęła już pracę w sporym ogrodzie. W sumie kilkunastoosobowa grupa dba o to, aby para miała jak...

 • Włodarczyk zaśpiewa w Sopocie

  Organizatorzy tegorocznego TOPtrendy ogłosili, że w otwierającym festiwal koncercie TOP wystąpi Agnieszka Włodarczyk, zwyciężczyni programu "Jak Oni śpiewają".

 • Krawczyk oświadczył się Włodarczyk!

  Miał być kryzys, a są... zaręczyny. Agnieszka Włodarczyk (32 l.) i Mikołaj Krawczyk (32 l.) rozpoczęli przygotowania do ślubu.

 • "Kryminalny" Włodarczyk w TVP2

  Komisarz Zawada, znany z popularnego serial u TVN "Kryminalni" oraz ojciec Uli Cieplak z "BrzydUli", czyli Marek Włodarczyk poprowadzi na antenie telewizyjnej Dwójki nowy program o tematyce kryminalnej.

 • Agnieszka Włodarczyk na Festiwal Gwiazd ubrała się w... lumpeksie!

  ...- Jestem ogromnie wzruszona i mile zaskoczona tym, że zostałam zaproszona do odsłonięcia swojej gwiazdy w Międzyzdrojach - mówi Agnieszka Włodarczyk, czyli Agnieszka z niezapomnianego "13 Posterunku", która w miniony weekend była gościem 19. Festiwalu Gwiazd.

 • Plują na Agnieszkę Włodarczyk

  Popularna aktorka, która za sprawą albumu "Nie dla oka" rozpoczęła karierę na scenie pop, komentuje krytyczne opinie na swój temat.