• Informacje na temat:

  włodarczyk straciła wszystko

Artykuły na temat: włodarczyk straciła wszystko
 • "Diablo" Włodarczyk: Gdyby go zdradziła, pobiłby ją

  Krzysztof Włodarczyk (30 l.) ma za sobą kryzys małżeński i próbę samobójczą. Bokser pytany dziś, co zrobiłby, gdyby nakrył żonę z kochankiem, mówi wprost: lanie.

 • Włodarczyk kończy z aktorstwem?

  Agnieszka Włodarczyk płaci wysoką cenę za to, że odbiła ukochanego swej koleżance z serialu "Pierwsza miłość", Anecie Zając. Aktorka straciła rolę, a w dodatku przestała dostawać propozycje zagrania w innych serialach!

 • "Plebania": Agnieszka Włodarczyk świętuje dziś 33. urodziny

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki z niezapomnianej "Plebanii", kończy dziś 33 lata.

 • Anna Samusionek straciła rolę

  Producenci popularnego serialu "Plebania" postanowili zrezygnować ze współpracy z Anną Samusionek.

 • Czy uda się jej odzyskać sympatię widzów?

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z "Plebanii", robi ostatnio wszystko, by... ocieplić swój wizerunek i odzyskać sympatię widzów, którą straciła po tym, jak związała się z Mikołajem Krawczykiem, czyli Łukaszem Grabowskim z "Przyjaciółek".

 • Chce odzyskać sympatię widzów

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z "Plebanii", robi ostatnio wszystko, by ocieplić swój wizerunek i odzyskać sympatię widzów, którą straciła po tym, jak związała się z Mikołajem Krawczykiem, czyli Łukaszem Grabowskim z "Przyjaciółek".

 • "Barwy szczęścia": Sałatka pobije brata!

  Sałatka (Patryk Pniewski) będzie przekonany, że to Jonasz (Bartosz Włodarczyk), który nagle zniknął bez śladu, porwał Julitę (Katarzyna Sawczuk). Młodszy brat zapewni jednak Józka, że nie ma nic wspólnego z uprowadzeniem jego żony. Piłkarz nie uwierzy mu...

 • Kończy z aktorstwem?

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Anna Bilewska z "Pierwszej miłości", płaci wysoką cenę za to, że odbiła ukochanego swej koleżance z planu, aktorce Anecie Zając, czyli Marysi Radosz. Straciła swoją rolę, a w dodatku przestała dostawać propozycje zagrania w innych serialach!

 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...z TVP.  Jedno trzeba Lisowi przyznać - budzi tak wielkie emocje jak jeszcze nikt inny! Czytaj dalej na następnej stronie Agnieszka Włodarczyk (35 l.) na dobre podpadła opinii publicznej, gdy(...) tylko ubywało jej fanów.  Gdy na jaw wyszło, że zerwała zaręczyny z Mariuszem, w sieci aż zawrzało.  "Życzliwi" sąsiedzi twierdzili, że rolniczka poluje na bogatych mężczyzn i wszystko, co ma...

 • Kariera Urbańskiej w rękach męża?

  Żadna telewizja nie jest zainteresowana współpracą z Nataszą Urbańską. Wszystko wskazuje na to, że artystka może liczyć na zatrudnienie jedynie u swojego męża.

Dyskusje na temat: włodarczyk straciła wszystko
 • Re: Agnieszka Włodarczyk oskarża! Kogo i o co?

  na pewno zmniejszyłaby sie ogldalność. Producenci po prostu nie chcieli stracić na oglądalności dlatego ją wyp....,A dobre imię straciła w momencie gdy zabrała sie za Krawczyka.Na miejscu wszystkich producentów nie dałabym jej nawet małej rólki, bo to ani aktorka, ani piosenkarka zwykłe dziewuszysko,które przez przypadek dostało rolę Sary i wszystko w tym temacie

 • Re: Pracuje nad nową płytą. Chce odnieść sukces!

  włodarczyk nie mysli już od dawna, za nią myslał Sićko i jakoś to było , przy krawczyku straciła wszystko, bo on tak samo głupi jak ona, nadaja się na pare astralna tylko